SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44233493

RC Portal s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008

predtým Portal Group s. r. o.

IČO
44233493
DIČ
2022645328
Sídlo
Dunajská 8, 811 08 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľŠtefan Marinčák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RC Portal s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 18. 7. 2008. Vo vedení firmy: Štefan Marinčák. V roku 2025 mala firma tržby 65 tis. € (−1,5 %) a zisk 33 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať745. z 1 678 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
65 tis. €
Za rok
−1 %
Od 2014
+177 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+113 %2016+130 %2017+76 %2018−25 %2019−28 %2020−18 %2021−33 %2022+35 %2023+45 %2024−43 %2025−1 %
  • Najlepší rok
    2016, +130 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    50,6 %
    +18,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    81,7 %
    +7,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    39,0 %
    +6,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    52,3 %
    −4,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby64 614 €65 590 €115 463 €79 622 €58 785 €88 053 €107 459 €149 849 €200 848 €114 252 €49 602 €23 329 €
Výsledok hospodárenia32 689 €21 191 €15 316 €31 907 €23 066 €21 013 €25 759 €10 268 €47 690 €48 113 €2 022 €1 714 €
Aktíva spolu83 797 €65 567 €76 329 €137 246 €100 248 €74 758 €160 902 €160 821 €177 108 €101 938 €31 609 €8 779 €
Vlastné imanie40 004 €28 506 €67 109 €100 765 €86 758 €63 679 €141 840 €116 388 €106 120 €58 431 €10 318 €8 296 €
Podané23. 3. 202610. 2. 202522. 3. 20242. 2. 202318. 1. 202228. 1. 20211. 2. 202010. 2. 20197. 2. 20183. 2. 20175. 2. 201625. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
745. z 1 678 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022645328
platiteľ od 1. 7. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dunajská 8, 811 08 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 7. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 53549/B
Základné imanie
6 650 €
Hlavná činnosť
63110 Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Portal Group s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora,od 2008
  • rozmnožovanie nahratých nocičov záznamu zvuku, obrazu a magnetického záznamu pre počítače so súhlasom autora,od 2008
  • zhotovovanie web stránok,od 2008
  • veľkoobchod a maloobchodd s výpočtovou, kancelárskou technikou a elektronikou,od 2008
  • fotografické služby,od 2008
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2008
  • administratívne služby,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 63110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025745. z 1 678
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

509 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 509.

História zmien

Posledná zmena 23. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 23. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 8. 2017Presun sídlaDunajská 8 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Cabanová 11 Bratislava
  3. 1. 7. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2022645328
  4. 10. 3. 2015Nový spoločníkŠtefan Marinčák, podiel 100 %
  5. 19. 11. 2011Zmena obchodného menaRC Portal s. r. o.predtým Portal Group s. r. o.
  6. 19. 11. 2011Presun sídlaCabanová 11 Bratislavapredtým Jána Poničana 6114/7 Bratislava
  7. 18. 7. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44233493

RC Portal s. r. o. – tržby 65 tis. € – IČO 44233493