SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44236166

AuCora s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Piešťany · od 2008
IČO
44236166
DIČ
2022631468
Sídlo
Stromová 6, 921 01 Piešťany
firmy v okolí

KonateľAlena Šebejová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AuCora s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Piešťany, v registri od 23. 6. 2008. Vo vedení firmy: Alena Šebejová a Ladislav Kolarovič. V roku 2025 mala firma tržby 141 tis. € (−34,6 %) a stratu 20 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať891. z 3 863 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
141 tis. €
Za rok
−35 %
Od 2013
−67 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014−3 %2015−11 %2016+0 %2017−18 %2018−17 %2019−14 %2020−20 %2021+18 %2022+52 %2023−11 %2024−22 %2025−35 %
  • Priemerný rast ročne
    −8,9 %
  • Najlepší rok
    2022, +52 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -14,1 %
    −15,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -6,5 %
    −7,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -4,9 %
    −5,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    25,3 %
    +9,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby140 808 €215 311 €276 981 €310 866 €204 945 €174 297 €216 923 €251 897 €305 092 €372 461 €370 694 €417 541 €431 736 €
Výsledok hospodárenia−19 868 €3 823 €−16 681 €565 €−17 987 €2 025 €2 363 €1 370 €2 196 €1 146 €−93 493 €−102 768 €−130 801 €
Aktíva spolu407 087 €384 701 €365 349 €374 330 €376 271 €383 417 €386 391 €409 793 €424 740 €404 520 €390 205 €486 261 €498 943 €
Vlastné imanie304 116 €323 984 €320 160 €336 841 €336 276 €354 263 €352 238 €349 876 €348 505 €346 309 €345 163 €438 508 €460 433 €
Podané12. 3. 202611. 3. 202526. 3. 202428. 3. 202322. 3. 202226. 3. 202112. 3. 202020. 3. 201922. 3. 201821. 3. 201717. 3. 20163. 3. 201516. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
891. z 3 863 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022631468
platiteľ od 10. 7. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
8 telefónov · 1 e-mail firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Stromová 6, 921 01 Piešťany
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 6. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 22134/T
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82110 Kombinované administratívno-kancelárske činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Piešťany.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • vydavateľská činnosťod 2008
  • činnosť astrológov a numenorológovod 2008
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2008
  • reklamné a marketingové službyod 2008
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2008
  • administratívne službyod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služiebod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kombinované administratívno-kancelárske činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 5. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025891. z 3 863
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (kombinované administratívno-kancelárske činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 12. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 8. 2022Nový spoločníkAlena Šebejová, podiel 50 %
  3. 6. 10. 2009Nový spoločníkLadislav Kolarovič, podiel 50 %
  4. 23. 6. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kombinované administratívno-kancelárske činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44236166

AuCora s.r.o. – tržby 141 tis. € – IČO 44236166