SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44237197

Gestión, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2008
IČO
44237197
DIČ
2022645229
Sídlo
Tomášikova 19, 040 01 Košice
firmy v okolí

KonateľJaroslav Milčevič

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Gestión, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 18. 6. 2008. Vo vedení firmy: Jaroslav Milčevič. V roku 2025 mala firma tržby 58 tis. € (+33,2 %) a zisk 24 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať502. z 1 071 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
58 tis. €
Za rok
+33 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015+236 %2016−50 %2017+153 %2018−30 %2019+29 %2020−2 %2021+52 %2022−37 %2023−3 %2024+35 %2025+33 %
  • Najlepší rok
    2015, +236 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    41,6 %
    +24,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    23,3 %
    +13,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    15,9 %
    +9,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    31,9 %
    +0,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby58 286 €43 770 €32 519 €33 544 €52 940 €34 750 €35 330 €27 487 €39 308 €15 524 €30 930 €9 200 €—
Výsledok hospodárenia24 257 €7 714 €2 315 €3 147 €16 987 €8 385 €13 998 €3 303 €11 522 €−2 014 €4 894 €1 755 €243 €
Aktíva spolu152 550 €116 740 €100 639 €89 726 €98 166 €69 809 €56 801 €37 508 €40 597 €27 137 €32 898 €11 893 €12 038 €
Vlastné imanie103 936 €79 679 €71 965 €69 650 €66 503 €49 516 €41 131 €27 133 €23 830 €12 308 €14 322 €9 428 €7 673 €
Podané31. 3. 202631. 3. 202528. 3. 202429. 3. 202330. 3. 202224. 6. 202130. 3. 202015. 6. 201910. 5. 20184. 6. 201725. 6. 201618. 6. 201528. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
502. z 1 071 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022645229
platiteľ od 10. 1. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tomášikova 19, 040 01 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 6. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 22023/V
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68320 Správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • čistiace a upratovacie službyod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2008
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2008
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2008
  • poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
spolu 67 tis. € · posledná 2. 3. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68320), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025502. z 1 071
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 9. 2022Nový spoločníkJaroslav Milčevič, podiel 100 %
  3. 10. 1. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2022645229
  4. 18. 6. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44237197

Gestión, s. r. o. – tržby 58 tis. € – IČO 44237197