SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44237421

JARO-TILE s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bardejov · od 2008
IČO
44237421
DIČ
2022630346
Sídlo
Pod Lipkou 336/57, 085 01 Bardejov
firmy v okolí

KonateľJaroslav Lešičko

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JARO-TILE s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, v registri od 19. 6. 2008. Vo vedení firmy: Jaroslav Lešičko. V roku 2025 mala firma tržby 58 tis. € (−19,4 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1756. z 3 304 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
58 tis. €
Za rok
−19 %
Od 2014
−20 %
050 tis.100 tis.2014—2015−29 %2016−34 %2017+15 %2018+37 %2019−50 %2020−22 %2021+50 %2022+152 %2023−23 %2024+20 %2025−19 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,0 %
  • Najlepší rok
    2022, +152 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,8 %
    +0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    8,1 %
    −1,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,3 %
    −4,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    34,9 %
    +29,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby57 870 €71 777 €59 989 €77 495 €30 786 €20 539 €26 440 €52 987 €38 650 €33 582 €51 060 €72 009 €—
Výsledok hospodárenia3 353 €3 748 €769 €4 645 €−3 828 €−3 796 €−5 580 €753 €2 332 €−4 989 €−4 302 €2 786 €4 265 €
Aktíva spolu63 292 €39 976 €28 707 €39 274 €34 001 €38 343 €42 925 €41 760 €37 829 €35 968 €43 666 €44 814 €48 687 €
Vlastné imanie41 233 €37 879 €—33 360 €24 887 €24 919 €26 067 €31 648 €30 893 €23 572 €24 417 €28 719 €25 932 €
Podané5. 6. 202617. 6. 202525. 6. 202429. 6. 202323. 6. 202213. 5. 202131. 3. 202019. 3. 201926. 3. 201828. 3. 20174. 3. 201627. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1756. z 3 304 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022630346
platiteľ od 18. 7. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pod Lipkou 336/57, 085 01 Bardejov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 6. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 20296/P
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
0 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bardejov.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2008
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2008
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251756. z 3 304
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 5. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 5. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 12. 2009Nový spoločníkJaroslav Lešičko, podiel 100 %
  3. 19. 6. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44237421

JARO-TILE s. r. o. – tržby 58 tis. € – IČO 44237421