SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44239289

PEMAC, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bardejov · od 2008

predtým ZETTRANSPORT Slovakia, s.r.o.

IČO
44239289
DIČ
2022626716
Sídlo
Priemyselná 2998, 085 01 Bardejov
firmy v okolí

KonateľIng. Marek Cmar+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PEMAC, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, v registri od 17. 6. 2008. Vo vedení firmy: Marek Cmar a Peter Cmar. V roku 2025 mala firma tržby 2 tis. € a zisk 60 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať275. z 288 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2 tis. €
Za rok
+76 %
Od 2014
−100 %
01 mil.2 mil.2014—2015−96 %2016×512017−63 %2018−79 %2019−20 %2020−77 %2021−100 %2023×9,72025+76 %
  • Priemerný rast ročne
    −43,2 %
  • Najlepší rok
    2016, ×51

Ukazovatele 2025

  • ROE
    0,3 %
    +1,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,3 %
    +1,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    10,0 %
    +0,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 500 €—850 €—88 €21 840 €96 941 €121 573 €577 339 €1 557 389 €30 528 €754 106 €—
Výsledok hospodárenia60 €−340 €12 €−313 €−11 780 €2 711 €13 542 €18 506 €−5 710 €72 008 €−5 904 €−35 966 €4 961 €
Aktíva spolu23 127 €22 998 €23 008 €22 987 €23 341 €35 670 €34 911 €19 520 €112 621 €148 471 €62 180 €63 977 €100 411 €
Vlastné imanie20 816 €20 756 €21 096 €21 085 €21 397 €−223 736 €−226 447 €−239 989 €−258 495 €−252 785 €−324 793 €−318 889 €−282 923 €
Podané23. 3. 202625. 2. 202522. 3. 202416. 3. 202329. 3. 202227. 6. 202130. 3. 20201. 4. 201929. 3. 201830. 3. 201730. 3. 201629. 6. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
275. z 288 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022626716
platiteľ od 5. 7. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Priemyselná 2998, 085 01 Bardejov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 6. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 27787/P
Základné imanie
21 096 €
Hlavná činnosť
4763 Maloobchod so športovými potrebami
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
ZETTRANSPORT Slovakia, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bardejov.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností

  • vedenie účtovníctvaod 2008
  • faktoring a forfaitingod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
  • skladovanieod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2008
  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenieod 2008
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2008
  • vnútroštátna nákladná cestná dopravaod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod so športovými potrebami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4763), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025275. z 288
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod so športovými potrebami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 19. 8. 2026 · 6 záznamov

  1. 19. 8. 2026Nový spoločníkIng. Peter Cmar, podiel 50 %
  2. 19. 8. 2026Nový spoločníkIng. Marek Cmar, podiel 50 %
  3. 23. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 3. 2. 2022Nový člen vedeniaIng. Marek Cmar, konateľ
  5. 3. 2. 2022Nový člen vedeniaIng. Peter Cmar, konateľ
  6. 17. 6. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod so športovými potrebami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44239289

PEMAC, s. r. o. – tržby 2 tis. € – IČO 44239289