SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44242042

DASCOM s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Poprad · od 2008
IČO
44242042
DIČ
2022645625
Sídlo
MPČĽ 3170/29, 058 01 Poprad
firmy v okolí

KonateľMUDr. Dana Surgentová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DASCOM s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, v registri od 26. 6. 2008. Vo vedení firmy: Dana Surgentová. V roku 2025 mala firma tržby 214 tis. € (+21,4 %) a zisk 54 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať559. z 1 531 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
214 tis. €
Za rok
+21 %
Od 2014
+174 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+6 %2016+9 %2017−0 %2018+9 %2019+15 %2020+18 %2021+8 %2022+6 %2023+10 %2024+5 %2025+21 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,6 %
  • Najlepší rok
    2025, +21 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    25,1 %
    +7,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    40,5 %
    +17,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    22,6 %
    +8,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    44,4 %
    +6,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby213 946 €176 263 €167 671 €152 891 €144 719 €133 744 €113 183 €98 216 €89 858 €90 080 €82 961 €77 954 €—
Výsledok hospodárenia53 709 €30 260 €32 679 €14 386 €31 444 €30 192 €29 426 €18 952 €15 150 €12 964 €7 056 €10 557 €10 040 €
Aktíva spolu238 046 €214 008 €149 068 €175 099 €221 624 €201 911 €143 653 €88 009 €72 745 €65 005 €55 971 €69 622 €37 962 €
Vlastné imanie132 467 €132 709 €123 849 €144 670 €173 083 €141 639 €111 447 €82 021 €63 069 €47 919 €34 955 €45 461 €34 904 €
Podané10. 3. 202610. 3. 20255. 3. 20249. 3. 202316. 3. 202229. 3. 202118. 3. 20203. 3. 201912. 3. 20188. 3. 201728. 3. 201626. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
559. z 1 531 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2022645625
platiteľ od 16. 6. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
MPČĽ 3170/29, 058 01 Poprad
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 6. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 20321/P
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86210 Činnosti všeobecnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Poprad.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2008
  • reklamné a marketingové službyod 2008
  • poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosťod 2008
  • čistiace a upratovacie službyod 2008
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2008
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2008
  • administratívne službyod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti všeobecnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
48 zmlúv
spolu 7 tis. € · posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Nemocnica Poprad, a.s.Zmluva o poskytovaní ambulatnej pohotovostnej služby pre deti a dorast pre pevný bod Poprad - DASCOM s.r.o.—28. 11. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—15. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2025
  • Nemocnica Poprad, a.s.Dodatok č. 1 k Zmluve o poskytovaní ambulantnej pohotovostnej služby pre deti a dorast č. 13/2024—1. 10. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 7. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025559. z 1 531
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti všeobecnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 10. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 10. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 6. 2010Nový spoločníkMUDr. Dana Surgentová, podiel 75 %
  3. 16. 6. 2010Nový spoločníkRichard Surgent, podiel 25 %
  4. 16. 6. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022645625
  5. 26. 6. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti všeobecnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44242042

DASCOM s.r.o. – tržby 214 tis. € – IČO 44242042