SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44253559

IFK MONT s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Veľká Mača · od 2008

predtým LAPPART s.r.o.

IČO
44253559
DIČ
2022642402
Sídlo
925 32 Veľká Mača
firmy v okolí

KonateľFrantišek Kozma+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IFK MONT s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľká Mača, v registri od 10. 7. 2008. Vo vedení firmy: František Kozma, Pavol Frank a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 21 tis. € (−50,3 %) a zisk 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3758. z 5 144 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
21 tis. €
Za rok
−50 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015×27,62016+56 %2017−14 %2018+3 %2019−21 %2020+14 %2021−71 %2022+17 %2023−14 %2024−31 %2025−50 %
  • Najlepší rok
    2015, ×27,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    54,0 %
    +34,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,1 %
    +1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,1 %
    +1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,9 %
    −0,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby20 667 €41 578 €60 617 €70 529 €60 169 €208 153 €183 069 €231 930 €225 379 €263 133 €168 546 €6 104 €—
Výsledok hospodárenia11 166 €7 995 €9 312 €2 512 €4 797 €24 983 €24 932 €42 721 €52 526 €54 563 €29 609 €1 426 €108 €
Aktíva spolu274 529 €264 354 €258 198 €250 725 €251 415 €255 246 €232 532 €219 855 €169 157 €132 413 €75 982 €8 728 €6 681 €
Vlastné imanie272 125 €260 959 €252 964 €243 653 €241 141 €236 344 €211 359 €186 427 €143 705 €91 179 €36 615 €7 007 €5 581 €
Podané9. 3. 20267. 6. 20252. 6. 202412. 3. 20234. 3. 202219. 6. 202121. 3. 202019. 3. 201911. 3. 201829. 3. 201714. 3. 201621. 3. 201517. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3758. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2022642402
platiteľ od 8. 7. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
925 32 Veľká Mača
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 7. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 22243/T
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
LAPPART s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Veľká Mača.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2008
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2008
  • administratívne službyod 2008
  • reklamné a marketingové službyod 2008
  • vodoinštalatérstvo a kúrenárstvood 2015
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2015
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 5. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253758. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 9. 3. 2026 · 12 záznamov

  1. 9. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 2. 2026Zrušená registrácia DPH
  3. 31. 3. 2023Nový spoločníkPavol Frank, podiel 30 %
  4. 31. 3. 2023Nový spoločníkFrantišek Kozma, podiel 30 %
  5. 8. 7. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2022642402
  6. 20. 6. 2015Zmena obchodného menaIFK MONT s.r.o.predtým LAPPART s.r.o.
  7. 20. 6. 2015Presun sídla457 Veľká Mačapredtým 512 Čierny Brod
  8. 20. 6. 2015Nový spoločníkAdrián Ižák, podiel 40 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44253559

IFK MONT s.r.o. – tržby 21 tis. € – IČO 44253559