SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44261730

BZ Union Trade s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008

predtým info systems s.r.o.

IČO
44261730
DIČ
2022652324
Sídlo
Račianska 88 B, 831 02 Bratislava – Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľZoltán Bedöcs

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BZ Union Trade s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto, v registri od 25. 7. 2008. Vo vedení firmy: Zoltán Bedöcs. V roku 2025 mala firma tržby 118 tis. € (−15,6 %) a zisk 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať379. z 1 246 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
118 tis. €
Za rok
−16 %
Od 2013
−42 %
0200 tis.400 tis.2013—2014+12 %2015+9 %2016−64 %2017−18 %2018+182 %2019+34 %2020−40 %2021+125 %2022−60 %2023−13 %2024+7 %2025−16 %
  • Priemerný rast ročne
    −4,4 %
  • Najlepší rok
    2018, +182 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    14,2 %
    −4,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    15,0 %
    −13,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,5 %
    −1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    43,4 %
    −20,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby118 199 €140 113 €131 143 €150 182 €378 159 €168 431 €280 663 €210 186 €74 665 €90 838 €248 946 €228 059 €202 990 €
Výsledok hospodárenia16 730 €26 598 €−1 369 €−60 065 €504 €4 433 €8 615 €18 991 €−6 384 €−12 983 €7 411 €3 046 €−8 442 €
Aktíva spolu196 806 €264 852 €138 532 €48 750 €179 015 €92 322 €136 904 €107 226 €93 358 €124 380 €135 617 €158 845 €124 128 €
Vlastné imanie111 302 €94 572 €−32 359 €−30 951 €29 137 €29 030 €24 560 €15 425 €−3 328 €4 558 €17 495 €9 685 €−28 706 €
Podané29. 6. 202620. 6. 202528. 3. 202428. 6. 202329. 6. 202228. 6. 202128. 10. 202027. 6. 201927. 6. 201830. 6. 201726. 4. 201629. 6. 201527. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
379. z 1 246 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022652324
platiteľ od 8. 8. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Račianska 88 B, 831 02 Bratislava – Nové Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 7. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 204543/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
7311 Činnosti reklamných agentúr
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
info systems s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • úpravy výstavných miestnostíod 2008
  • prenájom reklamných plôchod 2008
  • umiestňovanie vonkajších reklám - billboardy, panely, nástenky, stojanyod 2008
  • výroba, spracovanie a distribúcia reklamného materiáluod 2008
  • reklamné a marketingové službyod 2008
  • prenájom hnuteľných vecí - strojov, prístrojov a zariadení bez obsluhyod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti reklamných agentúr — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7311), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025379. z 1 246
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti reklamných agentúr).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 286 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 1 286.

História zmien

Posledná zmena 22. 9. 2026 · 4 záznamy

  1. 22. 9. 2026Nový spoločníkZoltán Bedöcs, podiel 100 %
  2. 16. 9. 2026Nový člen vedeniaZoltán Bedöcs, konateľ
  3. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 25. 7. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti reklamných agentúr s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44261730

BZ Union Trade s. r. o. – tržby 118 tis. € – IČO 44261730