SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44268041

DP chocolate, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2008

predtým ALPHA chocolate DP, s. r. o.

IČO
44268041
DIČ
2022636396
Sídlo
Rosinská cesta 8, 010 08 Žilina
firmy v okolí

KonateľPeter Ďurai+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DP chocolate, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 4. 7. 2008. Vo vedení firmy: Peter Ďurai a Miriam Ďuraiová. V roku 2025 mala firma tržby 597 tis. € (+30,3 %) a zisk 24 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5. z 74 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
597 tis. €
Za rok
+30 %
Od 2014
+197 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+1 %2016+41 %2017−2 %2018+21 %2019−4 %2020+7 %2021+24 %2022+7 %2023+4 %2024−5 %2025+30 %
  • Priemerný rast ročne
    +10,4 %
  • Najlepší rok
    2016, +41 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,1 %
    +1,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    11,8 %
    +5,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,3 %
    +0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    88,8 %
    −0,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby597 293 €458 419 €480 803 €460 379 €429 851 €345 404 €323 998 €339 255 €280 494 €285 117 €202 284 €200 944 €—
Výsledok hospodárenia24 457 €12 148 €49 955 €48 211 €23 779 €5 168 €141 €3 595 €11 012 €24 286 €34 119 €17 239 €4 184 €
Aktíva spolu1 858 836 €1 783 189 €407 277 €273 877 €303 135 €397 469 €480 661 €611 282 €419 462 €343 611 €280 839 €237 310 €226 266 €
Vlastné imanie207 847 €183 386 €171 238 €145 389 €105 707 €81 928 €76 760 €76 619 €73 024 €62 012 €37 726 €3 607 €14 611 €
Podané29. 4. 202631. 3. 202527. 6. 202419. 6. 202330. 6. 202213. 7. 202127. 6. 202021. 3. 20193. 4. 20187. 2. 201730. 3. 201623. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5. z 74 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022636396
platiteľ od 14. 7. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rosinská cesta 8, 010 08 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 7. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 49829/L
Základné imanie
10 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
10820 Výroba kakaa, čokolády a cukroviniek
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
ALPHA chocolate DP, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • prenájom motorových vozidielod 2008
  • vydavateľská činnosťod 2008
  • reklamné a propagačné činnostiod 2008
  • prenájom hnuteľných vecíod 2008
  • vedenie účtovníctvaod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba kakaa, čokolády a cukroviniek — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
13 zmlúv
spolu 401 tis. € · posledná 26. 2. 2025
Eurofondy
1 projekt
zazmluvnené 286 tis. € · posledný 15. 2. 2018

Posledné zmluvy

  • Pôdohospodárska platobná agentúraZmluva o zriadení záložného práva k hnuteľným veciam č. 2295/25—26. 2. 2025
  • Pôdohospodárska platobná agentúraZmluva o zriadení záložného práva k hnuteľným veciam č. 2352/25—26. 2. 2025
  • Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SRZmluva o dielo č. 60/2023-PREZ1 tis. €28. 11. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 10820), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255. z 74
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba kakaa, čokolády a cukroviniek).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

34 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 34.

História zmien

Posledná zmena 29. 4. 2026 · 19 záznamov

  1. 29. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 9. 2023Zápis konečného užívateľa výhodMiriam Ďuraiová
  3. 8. 9. 2023Zápis konečného užívateľa výhodPeter Ďurai
  4. 10. 2. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodMiriam Ďuraiová
  5. 10. 2. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodPeter Ďurai
  6. 26. 2. 2020Zápis konečného užívateľa výhodMiriam Ďuraiová
  7. 26. 2. 2020Zápis konečného užívateľa výhodPeter Ďurai
  8. 25. 2. 2020Výmaz konečného užívateľa výhodPeter Ďurai
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba kakaa, čokolády a cukroviniek s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44268041

DP chocolate, s. r. o. – tržby 597 tis. € – IČO 44268041