SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44268564

JONSSON s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008
IČO
44268564
DIČ
2022658011
Sídlo
Tallerova 4, 811 02 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Ľubomír Dorociak

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JONSSON s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 17. 7. 2008. Vo vedení firmy: Ľubomír Dorociak. V roku 2024 mala firma tržby 50 tis. € (+6,3 %) a stratu 264 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať114. z 251 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
50 tis. €
Za rok
+6 %
Od 2013
−85 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+62 %2015+1 %2016−85 %2017+6 %2018−5 %2019+97 %2020+40 %2021+0 %2022−79 %2023+3 %2024+6 %
  • Priemerný rast ročne
    −15,8 %
  • Najlepší rok
    2019, +97 %

Ukazovatele 2024

  • Marža
    -0,5 %
    −11,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -0,5 %
    −11,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,3 %
    −6,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    25,1 %
    −14,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby50 195 €47 221 €45 634 €222 405 €222 195 €158 970 €80 667 €85 016 €80 081 €542 735 €539 735 €333 435 €
Výsledok hospodárenia−264 €5 024 €−13 685 €3 544 €14 002 €7 592 €−1 444 €14 160 €−1 817 €45 893 €22 160 €−28 974 €
Aktíva spolu76 508 €77 626 €92 511 €158 131 €167 183 €109 039 €106 189 €121 379 €119 273 €117 075 €870 004 €111 876 €
Vlastné imanie57 276 €46 980 €41 955 €55 639 €52 095 €38 092 €30 500 €31 944 €17 784 €19 600 €−26 292 €−48 452 €
Podané12. 12. 202529. 3. 202428. 6. 202330. 3. 202231. 3. 20211. 11. 202030. 3. 201928. 3. 201830. 3. 201719. 3. 201630. 6. 201517. 10. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
114. z 251 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022658011
platiteľ od 10. 5. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tallerova 4, 811 02 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 7. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 53525/B
Hlavná činnosť
82110 Kombinované administratívno-kancelárske činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností · 3 ukončené činnosti

  • administratívne služby,od 2008
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2008
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti,od 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2008
  • reklamné a marketingové služby,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti,od 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kombinované administratívno-kancelárske činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2024114. z 251
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (kombinované administratívno-kancelárske činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

200 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 200.

História zmien

Posledná zmena 12. 12. 2025 · 7 záznamov

  1. 12. 12. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 21. 4. 2020Nový spoločníkIng. Ľubomír Dorociak, podiel 100 %
  3. 26. 6. 2018Nový člen vedeniaIng. Ľubomír Dorociak, konateľ
  4. 14. 2. 2015Presun sídlaTallerova 4 Bratislavapredtým Panenská 18 Bratislava
  5. 10. 5. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2022658011
  6. 26. 11. 2010Presun sídlaPanenská 18 Bratislavapredtým Panská 9 Bratislava
  7. 17. 7. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kombinované administratívno-kancelárske činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44268564

JONSSON s. r. o. – tržby 50 tis. € – IČO 44268564