SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44288085

Viktor Falb - Zubná technika, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008
IČO
44288085
DIČ
2022661025
Sídlo
Na Sitine 16, 841 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľViktor Falb

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Viktor Falb - Zubná technika, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 22. 7. 2008. Vo vedení firmy: Viktor Falb. V roku 2025 mala firma tržby 897 tis. € (−6,2 %) a zisk 268 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať31. z 309 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
897 tis. €
Za rok
−6 %
Od 2013
+182 %
0500 tis.1 mil.2013—2014+6 %2015−6 %2016+58 %2017+27 %2018−24 %2019+21 %2020−12 %2021+24 %2022+13 %2023+1 %2024+31 %2025−6 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,0 %
  • Najlepší rok
    2016, +58 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    29,8 %
    −12,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    27,0 %
    −28,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    26,9 %
    −25,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,3 %
    −6,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby897 256 €956 505 €729 378 €722 926 €641 553 €519 222 €588 590 €486 746 €643 796 €506 310 €319 598 €338 439 €318 562 €
Výsledok hospodárenia267 624 €404 332 €267 582 €281 865 €208 833 €136 208 €161 491 €121 569 €92 444 €186 926 €81 202 €78 126 €46 766 €
Aktíva spolu993 964 €775 295 €1 222 689 €1 331 177 €1 162 374 €1 034 204 €1 008 521 €1 012 398 €891 423 €878 489 €778 990 €836 874 €920 177 €
Vlastné imanie990 957 €723 333 €1 055 373 €1 294 324 €1 134 029 €1 017 640 €881 431 €719 940 €598 371 €505 927 €319 001 €237 799 €159 674 €
Podané28. 4. 20269. 4. 202512. 3. 20242. 3. 202328. 3. 202216. 3. 20213. 3. 202012. 3. 20197. 3. 20182. 3. 201729. 3. 201629. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
31. z 309 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
64 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022661025
platiteľ od 17. 8. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Na Sitine 16, 841 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 7. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 53580/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
32500 Výroba lekárskych a dentálnych nástrojov a potrieb
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

1 zapísaná činnosť · 8 ukončených činností

  • zubná technika,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba lekárskych a dentálnych nástrojov a potrieb — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 11. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 32500), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202531. z 309
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba lekárskych a dentálnych nástrojov a potrieb).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 4. 2026 · 4 záznamy

  1. 28. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 2. 2015Nový spoločníkViktor Falb, podiel 100 %
  3. 17. 8. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2022661025
  4. 22. 7. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba lekárskych a dentálnych nástrojov a potrieb s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44288085

Viktor Falb - Zubná technika, s. r. o. – tržby 897 tis. € – IČO 44288085