SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44309589

Adecor, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Vrakúň · od 2008
IČO
44309589
DIČ
2022660486
Sídlo
Ľabutí rad 755/4, 930 25 Vrakúň
firmy v okolí

KonateľÁkos Horváth

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Adecor, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vrakúň, v registri od 9. 8. 2008. Vo vedení firmy: Ákos Horváth. V roku 2025 mala firma tržby 30 tis. € (−7,9 %) a stratu 618 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1283. z 1 682 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
30 tis. €
Za rok
−8 %
Od 2013
−56 %
050 tis.100 tis.2013—2014+9 %2015+3 %2016+9 %2017−68 %2018−50 %2019+49 %2020−38 %2021+292 %2022−64 %2023+67 %2024+10 %2025−8 %
  • Priemerný rast ročne
    −6,7 %
  • Najlepší rok
    2021, +292 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -2,0 %
    +3,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -2,1 %
    +3,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,3 %
    +0,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    86,0 %
    +0,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby30 461 €33 080 €29 966 €17 896 €49 294 €12 567 €20 229 €13 614 €27 017 €85 526 €78 339 €75 861 €69 902 €
Výsledok hospodárenia−618 €−1 708 €2 546 €−7 154 €−9 764 €−7 166 €−5 091 €825 €2 782 €18 848 €7 692 €3 527 €5 946 €
Aktíva spolu208 294 €208 862 €223 759 €225 066 €190 005 €184 661 €109 913 €99 329 €93 840 €102 485 €105 042 €108 511 €109 209 €
Vlastné imanie29 169 €29 787 €31 495 €28 950 €36 103 €45 867 €53 034 €58 309 €57 484 €54 702 €35 854 €28 162 €24 635 €
Podané11. 3. 202614. 3. 202521. 3. 202428. 3. 202311. 3. 202230. 3. 202125. 2. 202011. 3. 201927. 3. 201813. 6. 201721. 3. 201618. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1283. z 1 682 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022660486
platiteľ od 10. 2. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ľabutí rad 755/4, 930 25 Vrakúň
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 8. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 22411/T
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47789 Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Vrakúň.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • výroba darčekových predmetovod 2008
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2008
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2008
  • polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovínod 2008
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2008
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2008
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 23. 11. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47789), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251283. z 1 682
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 11. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 11. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 9. 2022Nový spoločníkÁkos Horváth, podiel 100 %
  3. 16. 8. 2018Presun sídlaĽabutí rad 755/4 Vrakúňpredtým M. R. Štefánika 29/D Dunajská Streda
  4. 9. 7. 2018Nový člen vedeniaÁkos Horváth, konateľ
  5. 5. 7. 2011Presun sídlaM. R. Štefánika 29/D Dunajská Stredapredtým 118 Kostolné Kračany
  6. 10. 2. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2022660486
  7. 9. 8. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44309589

Adecor, s.r.o. – tržby 30 tis. € – IČO 44309589