SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44310668

AUTOCENTRUM VK s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2008
IČO
44310668
DIČ
2022661388
Sídlo
Orechová 9, 080 01 Prešov
firmy v okolí

KonateľVladimír Kačmarík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AUTOCENTRUM VK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 14. 8. 2008. Vo vedení firmy: Vladimír Kačmarík. V roku 2025 mala firma tržby 113 tis. € (+42,4 %) a stratu 31 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať382. z 1 061 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
113 tis. €
Za rok
+42 %
Od 2013
−37 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014−30 %2015+101 %2016−30 %2017−30 %2018−34 %2019+31 %2020−30 %2021+11 %2022−16 %2023−4 %2024+20 %2025+42 %
  • Priemerný rast ročne
    −3,8 %
  • Najlepší rok
    2015, +101 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -27,0 %
    +17,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -141,0 %
    +68,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -32,5 %
    −4,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    76,9 %
    −9,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby113 262 €79 560 €66 279 €69 271 €82 186 €74 115 €105 917 €80 929 €123 003 €176 717 €253 510 €126 436 €180 880 €
Výsledok hospodárenia−30 604 €−35 407 €−26 945 €−25 166 €−49 833 €−45 173 €−12 444 €3 492 €5 854 €3 636 €12 706 €−30 958 €6 968 €
Aktíva spolu94 138 €125 202 €130 439 €62 639 €93 420 €122 920 €91 105 €55 568 €41 794 €129 551 €83 628 €65 912 €143 363 €
Vlastné imanie21 699 €16 896 €25 358 €27 137 €22 470 €27 130 €−8 728 €3 716 €224 €−5 631 €−9 267 €−21 013 €9 945 €
Podané23. 6. 202622. 6. 202615. 6. 202411. 6. 202328. 6. 202229. 6. 202127. 6. 202022. 6. 20198. 6. 201829. 6. 201730. 5. 201625. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
382. z 1 061 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022661388
platiteľ od 1. 9. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Orechová 9, 080 01 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 8. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 20528/P
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71200 Technické testovanie a analýzy
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • administratívne službyod 2008
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti motoraod 2008
  • vedenie účtovníctvaod 2008
  • čistiace a upratovacie službyod 2008
  • vodoinštalatérstvo a kúrenárstvood 2008
  • prenájom hnuteľných vecíod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Technické testovanie a analýzy — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025382. z 1 061
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (technické testovanie a analýzy).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 23. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 23. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 8. 2025Nový spoločníkVladimír Kačmarík, podiel 100 %
  3. 26. 5. 2012Presun sídlaOrechová 9 Prešovpredtým Laca Novomeského 10 Prešov
  4. 14. 8. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia technické testovanie a analýzy s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44310668

AUTOCENTRUM VK s.r.o. – tržby 113 tis. € – IČO 44310668