SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44311419

Vesnala 2, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2008

predtým KRASPHARMA, s. r. o. a 1 ďalší názov

IČO
44311419
DIČ
2022660695
Sídlo
Business centrum T2, Moldavská cesta 8B, 040 11 Košice – Juh
firmy v okolí

KonateľIng. Jaroslav Kypr+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Vesnala 2, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Juh, v registri od 31. 7. 2008. Vo vedení firmy: Jaroslav Kypr a Marián Jánoš. V roku 2025 mala firma tržby 639 tis. € (+5,5 %) a stratu 33 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať111. z 177 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
639 tis. €
Za rok
+5 %
Od 2013
+46 %
02 mil.4 mil.2013—2014+6 %2015+35 %2016+43 %2017+245 %2018−59 %2019−61 %2020+6 %2021+1 %2022−13 %2023+37 %2024−4 %2025+5 %
  • Priemerný rast ročne
    +3,2 %
  • Najlepší rok
    2017, +245 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -5,2 %
    +0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -2,8 %
    +6,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    111,4 %
    −14,5 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby638 873 €605 603 €627 796 €458 088 €525 395 €521 173 €490 612 €1 261 456 €3 095 430 €897 030 €627 198 €463 353 €437 748 €
Výsledok hospodárenia−32 956 €−35 034 €−23 299 €−38 493 €−16 659 €−29 202 €19 230 €−21 653 €9 980 €33 835 €−5 640 €−2 971 €−19 210 €
Aktíva spolu1 184 005 €395 526 €377 534 €384 103 €344 711 €343 866 €429 292 €546 874 €941 929 €647 516 €195 437 €200 338 €155 935 €
Vlastné imanie−135 557 €−102 601 €−67 567 €−44 268 €−5 775 €10 884 €40 086 €20 855 €42 508 €32 528 €−1 307 €4 333 €−267 106 €
Podané29. 4. 202625. 6. 202528. 6. 202430. 6. 202328. 6. 202228. 6. 202129. 10. 20201. 7. 201928. 4. 201827. 4. 201729. 6. 201630. 6. 201528. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
111. z 177 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022660695
platiteľ od 25. 8. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

11 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Business centrum T2, Moldavská cesta 8B, 040 11 Košice – Juh
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 7. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 66111/V
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4773 Maloobchod s farmaceutickými výrobkami
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
Sunlight Pharmacy 03 s. r. o. · KRASPHARMA, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Juh.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • organizovanie kurzov, školení a seminárov,od 2008
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2008
  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2008
  • leasingová činnosť,od 2008
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2008
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcov,od 2008
  • automatizované spracovanie dát,od 2008
  • kancelárske a administratívne práce,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod s farmaceutickými výrobkami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
14 zmlúv
posledná 28. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—28. 11. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 11. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4773), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025111. z 177
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod s farmaceutickými výrobkami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

27 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 27.

História zmien

Posledná zmena 12. 9. 2026 · 13 záznamov

  1. 12. 9. 2026Zápis konečného užívateľa výhodJakub Haščák
  2. 12. 9. 2026Zápis konečného užívateľa výhodJaroslav Haščák
  3. 12. 9. 2026Zápis konečného užívateľa výhodMarek Dospiva
  4. 12. 9. 2026Zápis konečného užívateľa výhodMarek Peterčák
  5. 12. 9. 2026Zápis konečného užívateľa výhodMartin Haščák
  6. 12. 9. 2026Zápis konečného užívateľa výhodMichal Vrzgula
  7. 12. 9. 2026Zápis konečného užívateľa výhodValeria Haščáková
  8. 12. 9. 2026Zápis konečného užívateľa výhodViktoria Dospivová
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod s farmaceutickými výrobkami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44311419

Vesnala 2, s. r. o. – tržby 639 tis. € – IČO 44311419