SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44319801

K+W, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2008
IČO
44319801
DIČ
2022684323
Sídlo
Skladná 8, 040 01 Košice
firmy v okolí

KonateľKároly Weinrauch

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

K+W, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 30. 9. 2008. Vo vedení firmy: Károly Weinrauch. V roku 2025 mala firma tržby 17 tis. € (−8,3 %) a stratu 323 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1086. z 1 367 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
17 tis. €
Za rok
−8 %
Od 2013
−96 %
0500 tis.1 mil.2013—2017+117 %2018−82 %2021−93 %2022+4 %2023+21 %2024+24 %2025−8 %
  • Priemerný rast ročne
    −23,6 %
  • Najlepší rok
    2017, +117 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -2,0 %
    −29,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -0,1 %
    −1,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,1 %
    −1,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    1,2 %
    +0,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby16 500 €18 000 €14 500 €12 000 €11 500 €——160 411 €898 835 €———414 490 €
Výsledok hospodárenia−323 €4 995 €2 485 €476 €1 009 €−2 145 €27 128 €41 810 €113 467 €130 166 €59 997 €33 736 €58 981 €
Aktíva spolu441 945 €442 001 €437 546 €434 200 €433 217 €430 987 €441 086 €413 657 €383 284 €317 788 €222 452 €93 439 €63 809 €
Vlastné imanie436 479 €436 802 €431 808 €429 323 €428 848 €427 838 €429 984 €402 854 €361 044 €247 577 €117 411 €57 413 €34 026 €
Podané27. 6. 202624. 6. 202530. 4. 202427. 6. 202321. 6. 202215. 6. 202117. 6. 202023. 6. 201919. 6. 201828. 6. 201716. 6. 201626. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1086. z 1 367 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022684323
platiteľ od 6. 10. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Skladná 8, 040 01 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 9. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 24583/V
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46180 Špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2008
  • reklamné a marketingové službyod 2008
  • dopravná zdravotná službaod 2008
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2008
  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenieod 2008
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2008
  • oprava obuvi, brašnárskeho a sedlárskeho tovaruod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46180), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251086. z 1 367
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 27. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 10. 2014Nový člen vedeniaKároly Weinrauch, konateľ
  3. 5. 7. 2013Nový spoločníkIstván Zsuthy, podiel 40 %
  4. 5. 7. 2013Nový spoločníkKároly Weinrauch, podiel 40 %
  5. 5. 7. 2013Nový spoločníkEtelka Katalin Tóthné Kovács, podiel 20 %
  6. 12. 9. 2009Presun sídlaSkladná 8 Košicepredtým Námestie mieru 1 Prešov
  7. 30. 9. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44319801

K+W, s. r. o. – tržby 17 tis. € – IČO 44319801