V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
Kiradent s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, v registri od 6. 8. 2008. Vo vedení firmy: Irina Rovdičová. V roku 2025 mala firma tržby 423 tis. € (+30,0 %) a zisk 194 tis. €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · Vysoko spoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Nie je platiteľom DPHFinančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 31 zmlúvCentrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Priemerný rast ročne+15,1 %
- Najlepší rok2021, +48 %
Ukazovatele 2025
- Marža45,9 %+9,5 p. b. za rokKoľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
- ROE95,1 %+2,9 p. b. za rokZisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
- ROA49,7 %+21,9 p. b. za rokZisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
- Zadlženosť47,7 %−22,1 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 423 452 € | 325 767 € | 291 598 € | 262 294 € | 203 315 € | 136 935 € | 129 763 € | 104 159 € | 93 150 € | 94 005 € | 99 321 € | 90 570 € | — |
| Výsledok hospodárenia | 194 445 € | 118 525 € | 98 066 € | 105 078 € | 74 856 € | 45 576 € | 36 772 € | 19 112 € | 14 658 € | 11 063 € | 10 426 € | 9 648 € | 5 506 € |
| Aktíva spolu | 391 222 € | 425 665 € | 431 153 € | 395 997 € | 280 903 € | 234 165 € | 147 415 € | 112 151 € | 92 535 € | 80 230 € | 64 667 € | 56 156 € | 55 030 € |
| Vlastné imanie | 204 445 € | 128 525 € | 108 066 € | 365 504 € | 260 426 € | 185 570 € | 139 994 € | 103 222 € | 84 110 € | 69 452 € | 58 389 € | 47 962 € | 38 313 € |
| Podané | 23. 3. 2026 | 19. 3. 2025 | 26. 3. 2024 | 28. 3. 2023 | 27. 3. 2022 | 14. 3. 2021 | 17. 3. 2020 | 28. 3. 2019 | 17. 3. 2018 | 25. 3. 2017 | 20. 3. 2016 | 31. 3. 2015 | 31. 3. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 6. 8. 2008
- 18 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 20489/P
- Základné imanie
- 5 000 €
- Veľkosť
- 3 – 4 zamestnanci
- podľa Štatistického úradu SR
- Hlavná činnosť
- 8623 Činnosti zubnej lekárskej praxe
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- firmy v odvetví
Predmet činnosti
4 zapísané činnosti
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2008
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
- prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancie v špecializačnom odbore: stomatológia a čeľustná ortopédiaod 2009
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Posledné zmluvy
- Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—24. 6. 2025
- Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 3. 2025
- Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—12. 3. 2025
- Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 6. 2024
- Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—3. 4. 2024
- Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—9. 2. 2024
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 8623), podobné tržby
História zmien
Posledná zmena 23. 3. 2026 · 3 záznamy
- 23. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 24. 1. 2026Zápis konečného užívateľa výhodMUDr. Irina Rovdičová
- 6. 8. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 23. 3. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44320205