SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44325894

MINET s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Badín · od 2008
IČO
44325894
DIČ
2022659397
Sídlo
L. Svobodu 552/46, 976 32 Badín
firmy v okolí

KonateľIng. Miroslava Gazdaricová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MINET s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Badín, v registri od 7. 8. 2008. Vo vedení firmy: Miroslava Gazdaricová a Igor Gazdarica. V roku 2025 mala firma tržby 200 tis. € (+25,8 %) a zisk 16 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať307. z 1 678 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
200 tis. €
Za rok
+26 %
Od 2013
−35 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014−33 %2015−19 %2016+4 %2017+66 %2018−6 %2019+6 %2020+39 %2021+9 %2022−23 %2023−56 %2024+8 %2025+26 %
  • Priemerný rast ročne
    −3,6 %
  • Najlepší rok
    2017, +66 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,9 %
    −2,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    68,3 %
    +48,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    32,2 %
    +16,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    52,9 %
    +33,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby199 791 €158 783 €146 581 €336 148 €434 976 €400 482 €287 212 €270 446 €286 941 €172 913 €166 503 €206 003 €309 236 €
Výsledok hospodárenia15 740 €16 394 €15 788 €130 624 €177 005 €151 442 €89 047 €109 459 €142 454 €79 286 €58 479 €90 377 €235 383 €
Aktíva spolu48 882 €101 524 €80 539 €155 197 €374 257 €199 737 €105 050 €124 895 €177 660 €148 322 €347 080 €288 828 €252 198 €
Vlastné imanie23 043 €82 108 €65 714 €137 927 €335 750 €158 745 €96 350 €116 762 €149 757 €86 589 €337 284 €278 805 €242 686 €
Podané30. 3. 202621. 3. 202525. 3. 202428. 3. 202321. 3. 202216. 3. 202123. 3. 20204. 3. 201921. 3. 201820. 3. 201722. 3. 201623. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
307. z 1 678 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022659397
platiteľ od 1. 9. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
L. Svobodu 552/46, 976 32 Badín
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 8. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 15212/S
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
63110 Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Badín.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2008
  • reklamné a marketingové službyod 2008
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2008
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2008
  • vydavateľská činnosťod 2008
  • počítačové službyod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu automatizovaného spracovania dátod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 63110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025307. z 1 678
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 1. 2010Nový spoločníkIng. Igor Gazdarica, podiel 100 %
  3. 7. 8. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44325894

MINET s.r.o. – tržby 200 tis. € – IČO 44325894