SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44343787

My family group s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008

predtým Insure Lease, s.r.o.

IČO
44343787
DIČ
2022664886
Sídlo
Jonatánová 12088/14, 821 06 Bratislava – Podunajské Biskupice
firmy v okolí

KonateľŽaneta Benčičová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

My family group s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Podunajské Biskupice, v registri od 14. 8. 2008. Vo vedení firmy: Žaneta Benčičová. V roku 2025 mala firma tržby 4 tis. € a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3575. z 4 183 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
4 tis. €
Za rok
+50 %
Od 2014
−90 %
020 tis.40 tis.2014—2015−45 %2016−47 %2017−18 %2018−30 %2019−52 %2020−31 %2021−41 %2022−18 %2023−99 %2024×3002025+50 %
  • Najlepší rok
    2024, ×300

Ukazovatele 2025

  • ROE
    11,5 %
    +3,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    11,4 %
    +3,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    1,3 %
    −0,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby3 604 €2 400 €8 €912 €1 112 €1 886 €2 747 €5 757 €8 204 €10 050 €18 987 €34 672 €—
Výsledok hospodárenia3 168 €1 969 €−79 €701 €874 €1 539 €1 341 €3 017 €288 €1 695 €720 €1 212 €794 €
Aktíva spolu27 874 €24 701 €22 385 €22 588 €21 917 €21 149 €20 270 €19 075 €16 091 €16 119 €14 193 €13 832 €18 939 €
Vlastné imanie27 522 €24 354 €22 385 €22 464 €21 763 €20 889 €19 756 €18 415 €15 398 €15 111 €13 415 €12 695 €11 483 €
Podané21. 2. 202615. 6. 202515. 3. 20248. 3. 202322. 5. 202215. 3. 202124. 5. 202017. 3. 201921. 3. 201830. 3. 201723. 3. 201623. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3575. z 4 183 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2022664886
platiteľ od 1. 6. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jonatánová 12088/14, 821 06 Bratislava – Podunajské Biskupice
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 8. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 53971/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Insure Lease, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Podunajské Biskupice.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • lízingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2008
  • vedenie účtovníctva,od 2008
  • administratívne služby,od 2008
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla,od 2008
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2008
  • sprostredkovanie poistenia poisťovacím agentom,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8299), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253575. z 4 183
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 1. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 1. 6. 2026Registrácia za platiteľa DPHSK2022664886
  2. 27. 3. 2026Zmena obchodného menaMy family group s. r. o.predtým Insure Lease, s.r.o.
  3. 27. 3. 2026Presun sídlaJonatánová 12088/14 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupicepredtým Vinohradnícka 12088/20C Bratislava
  4. 21. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  5. 30. 11. 2010Nový spoločníkŽaneta Benčičová, podiel 100 %
  6. 14. 8. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44343787

My family group s. r. o. – tržby 4 tis. € – IČO 44343787