SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44362099

deenny, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Štiavnica · od 2008
IČO
44362099
DIČ
2022665733
Sídlo
A. Kmeťa 13, 969 01 Banská Štiavnica
firmy v okolí

KonateľMgr. Denisa Balková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

deenny, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Štiavnica, v registri od 26. 8. 2008. Vo vedení firmy: Denisa Balková. V roku 2025 mala firma tržby 196 tis. € a zisk 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať712. z 3 863 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
196 tis. €
Za rok
+27 %
Od 2013
+97 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+3 %2015×4,12016−69 %2017−45 %2018−28 %2019−56 %2020+0 %2021+94 %2022+13 %2023+214 %2025+27 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,8 %
  • Najlepší rok
    2015, ×4,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,7 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    64,7 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    34,6 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    46,5 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby195 554 €—154 387 €49 180 €43 541 €22 473 €22 419 €50 828 €70 907 €128 083 €419 757 €101 904 €99 250 €
Výsledok hospodárenia9 154 €0 €2 219 €1 320 €512 €−3 975 €−4 310 €198 €234 €166 €−1 691 €276 €−9 086 €
Aktíva spolu26 458 €0 €26 343 €14 020 €13 338 €7 525 €7 190 €15 829 €19 109 €18 656 €30 980 €52 885 €10 995 €
Vlastné imanie14 154 €—13 719 €12 820 €12 012 €7 525 €7 190 €198 €234 €166 €−1 691 €276 €1 184 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 20212. 11. 20201. 7. 20192. 7. 201830. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
712. z 3 863 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022665733
platiteľ od 14. 8. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
A. Kmeťa 13, 969 01 Banská Štiavnica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 8. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 15280/S
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82110 Kombinované administratívno-kancelárske činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Štiavnica.

Predmet činnosti

33 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • výroba bižutérie a suvenírovod 2008
  • výroba hračiek a hierod 2008
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2008
  • výroba výrobkov z papieraod 2008
  • výroba výrobkov zo slamy, šúpolia, prútia, korkuod 2008
  • výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z drevaod 2008
  • výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 2008
  • odevná výrobaod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kombinované administratívno-kancelárske činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 8 tis. € · posledná 30. 6. 2015

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025712. z 3 863
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (kombinované administratívno-kancelárske činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 8. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2022665733
  3. 23. 4. 2013Presun sídlaA. Kmeťa 13 Banská Štiavnicapredtým A. Kmeťa 22 Banská Štiavnica
  4. 4. 10. 2011Presun sídlaA. Kmeťa 22 Banská Štiavnicapredtým Nemocničná ulica 3 Veľký Krtíš
  5. 9. 1. 2010Nový spoločníkMgr. Denisa Balková, podiel 100 %
  6. 26. 8. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kombinované administratívno-kancelárske činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44362099

deenny, s.r.o. – tržby 196 tis. € – IČO 44362099