SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44363524

Kavely s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008

predtým JURIĆ travel, s. r. o.

IČO
44363524
DIČ
2022679340
Sídlo
Černyševského 10, 851 01 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľMgr. Štefan Hrin

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Kavely s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 6. 9. 2008. Vo vedení firmy: Štefan Hrin. V roku 2025 mala firma tržby 574 € a stratu 223 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať389. z 397 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
574 €
Za rok
−17 %
Od 2014
−95 %
010 tis.20 tis.30 tis.2014—2015+24 %2016−3 %2017+56 %2018−65 %2019−29 %2020−84 %2021+102 %2022+28 %2023−56 %2024−25 %2025−17 %
  • Najlepší rok
    2021, +102 %
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby574 €693 €929 €2 133 €1 668 €826 €5 234 €7 406 €20 966 €13 411 €13 756 €11 085 €—
Výsledok hospodárenia−223 €−429 €111 €403 €726 €−198 €281 €−5 233 €−2 482 €−129 €1 561 €−3 255 €−277 €
Aktíva spolu1 135 €1 375 €1 607 €1 366 €1 117 €4 617 €4 514 €5 699 €1 532 €5 609 €6 107 €6 544 €447 €
Vlastné imanie790 €1 012 €1 441 €1 330 €928 €202 €400 €119 €353 €1 845 €1 974 €412 €−24 984 €
Podané14. 3. 202627. 2. 202522. 2. 20246. 3. 202325. 2. 202211. 3. 202111. 3. 20208. 3. 201916. 3. 20181. 3. 201710. 3. 20165. 3. 201511. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
389. z 397 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2022679340
platiteľ od 24. 9. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Černyševského 10, 851 01 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 9. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 54295/B
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
79110 Činnosti cestovných agentúr
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
JURIĆ travel, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností,od 2008
  • administratívne služby,od 2008
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2008
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2008
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2008
  • reklamné a marketingové služby,od 2008
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti cestovných agentúr — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 79110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025389. z 397
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti cestovných agentúr).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

504 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 504.

História zmien

Posledná zmena 14. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 14. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 5. 2023Presun sídlaČernyševského 10 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Fándlyho 2419/27 Stupava
  3. 22. 6. 2022Zmena obchodného menaKavely s. r. o.predtým JURIĆ travel, s. r. o.
  4. 22. 6. 2022Nový spoločníkMgr. Štefan Hrin, podiel 50 %
  5. 24. 9. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2022679340
  6. 23. 3. 2013Presun sídlaFándlyho 2419/27 Stupavapredtým Mierová 183/16274 Bratislava
  7. 13. 1. 2010Nový spoločníkIng. Mária Hrin Jurič, podiel 50 %
  8. 6. 9. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti cestovných agentúr s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44363524

Kavely s. r. o. – tržby 574 € – IČO 44363524