SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44366817

BuBy reality, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2008
IČO
44366817
DIČ
2022671541
Sídlo
Hlboká cesta 8375/20 A, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľIng. Bc. Igor Németh

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BuBy reality, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 5. 9. 2008. Vo vedení firmy: Igor Németh. V roku 2025 mala firma tržby 161 tis. € (+16,3 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať640. z 4 458 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
161 tis. €
Za rok
+16 %
Od 2014
+931 %
0100 tis.200 tis.2014—2015−5 %2016+158 %2017−15 %2018+23 %2019+196 %2020−47 %2021−11 %2022−8 %2023+4 %2024+159 %2025+16 %
  • Najlepší rok
    2019, +196 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,4 %
    −1,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    3,0 %
    −0,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    99,8 %
    −2,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby160 549 €138 024 €53 304 €51 327 €55 664 €62 760 €118 321 €39 945 €32 447 €38 384 €14 866 €15 576 €—
Výsledok hospodárenia5 532 €7 035 €−4 459 €−13 769 €−6 672 €−11 217 €3 222 €5 551 €−126 €13 746 €−13 184 €−6 067 €−3 409 €
Aktíva spolu183 142 €197 584 €269 133 €267 443 €266 621 €236 307 €203 168 €127 870 €126 398 €79 909 €3 456 €8 278 €3 967 €
Vlastné imanie383 €−5 149 €−12 184 €−7 725 €6 044 €12 716 €23 933 €20 710 €15 159 €15 285 €−6 545 €−4 376 €−12 667 €
Podané13. 3. 202612. 3. 202530. 3. 202431. 3. 20232. 5. 202231. 3. 20211. 4. 202028. 3. 20192. 4. 201831. 3. 201730. 3. 201627. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
640. z 4 458 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022671541
platiteľ od 10. 9. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hlboká cesta 8375/20 A, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 9. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 50098/L
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68310 Realitné kancelárie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • organizovanie kurzov, školení a seminárovod 2008
  • správa bytového fondu a nebytového fondu a jeho údržba v rozsahu obstarávania služiebod 2008
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2008
  • reklamná činnosť a marketingové službyod 2008
  • administratívne službyod 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Realitné kancelárie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68310), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025640. z 4 458
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (realitné kancelárie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 13. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 13. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 12. 2012Presun sídlaHlboká cesta 8375/20 A Žilinapredtým Hurbanova 4 Žilina
  3. 11. 12. 2012Nový spoločníkIng. Bc. Igor Németh, podiel 100 %
  4. 5. 9. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia realitné kancelárie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44366817

BuBy reality, s.r.o. – tržby 161 tis. € – IČO 44366817