SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44367996

Ceniga, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008
IČO
44367996
DIČ
2022676469
Sídlo
Rusovská cesta 11, 851 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Ľudovít Ceniga

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Ceniga, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 12. 9. 2008. Vo vedení firmy: Ľudovít Ceniga. V roku 2025 mala firma tržby 39 tis. € (−54,9 %) a stratu 56 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1413. z 2 741 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
39 tis. €
Za rok
−55 %
Od 2013
−65 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+103 %2015−16 %2016−3 %2017−27 %2018+6 %2019+18 %2020−37 %2021−61 %2022×5,52023−69 %2024+24 %2025−55 %
  • Priemerný rast ročne
    −8,4 %
  • Najlepší rok
    2022, ×5,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -142,0 %
    −94,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -24,5 %
    −4,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -18,6 %
    −6,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    24,1 %
    −15,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby39 169 €86 945 €70 337 €223 816 €41 015 €106 460 €168 516 €143 382 €134 716 €184 710 €190 787 €226 498 €111 664 €
Výsledok hospodárenia−55 612 €−41 673 €−35 166 €39 575 €−42 675 €−1 345 €25 968 €14 428 €16 735 €22 187 €24 315 €38 737 €−28 721 €
Aktíva spolu298 671 €337 285 €340 679 €394 668 €371 071 €119 572 €109 473 €116 200 €127 145 €141 948 €158 361 €178 631 €190 299 €
Vlastné imanie226 839 €205 612 €247 285 €282 451 €244 876 €85 070 €87 416 €87 448 €89 755 €95 207 €97 335 €108 599 €69 862 €
Podané30. 3. 202620. 3. 202528. 3. 202428. 3. 202330. 3. 202230. 3. 202129. 5. 202024. 3. 201929. 3. 201829. 3. 201729. 3. 201630. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1413. z 2 741 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022676469
platiteľ od 24. 9. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rusovská cesta 11, 851 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 9. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 54390/B
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
85590 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2008
  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov,od 2008
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,od 2008
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 2008
  • odevná výroba,od 2008
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 25. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 85590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251413. z 2 741
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 9. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44367996

Ceniga, s. r. o. – tržby 39 tis. € – IČO 44367996