SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44379749

Contim Real, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008

predtým Contimet, s. r. o.

IČO
44379749
DIČ
2022686182
Sídlo
Timravina 3, 811 06 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Bohuslav Dobrík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Contim Real, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 5. 9. 2008. Vo vedení firmy: Bohuslav Dobrík. V roku 2025 mala firma tržby 165 tis. € (−20,7 %) a zisk 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2205. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
165 tis. €
Za rok
−21 %
Od 2014
+735 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+215 %2016−50 %2017+107 %2019−91 %2020×52021−4 %2022×5,22023+90 %2024−20 %2025−21 %
  • Najlepší rok
    2022, ×5,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,8 %
    +2,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    20,9 %
    −2,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    11,2 %
    +0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    46,2 %
    −6,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby164 572 €207 655 €259 523 €136 915 €26 469 €27 700 €5 561 €—64 455 €31 150 €62 100 €19 700 €—
Výsledok hospodárenia12 859 €11 360 €14 838 €13 470 €1 052 €1 517 €−39 862 €−16 114 €7 064 €7 010 €6 888 €7 755 €20 866 €
Aktíva spolu114 506 €102 180 €97 363 €102 407 €69 475 €71 629 €63 683 €62 512 €43 406 €11 598 €28 546 €19 096 €26 102 €
Vlastné imanie61 655 €48 796 €41 155 €26 317 €12 847 €11 795 €−39 222 €639 €16 752 €9 688 €22 677 €15 789 €−11 966 €
Podané21. 2. 202627. 5. 20255. 6. 202414. 3. 202328. 5. 202224. 3. 20212. 3. 202023. 6. 201928. 6. 201811. 4. 20176. 3. 20165. 4. 201520. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2205. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022686182
platiteľ od 10. 10. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Timravina 3, 811 06 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 9. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 54263/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Contimet, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností

  • technicko-organizačné zabezpečenie školení, kurzov a seminárov v rozsahu voľnej živnosti,od 2008
  • školiaca činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2008
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2008
  • čistiace a upratovacie služby,od 2008
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla,od 2008
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,od 2008
  • prevádzkovanie výdajne stravy,od 2008
  • počítačové služby,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252205. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 21. 2. 2026 · 5 záznamov

  1. 21. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 12. 2019Zmena obchodného menaContim Real, s.r.o.predtým Contimet, s. r. o.
  3. 17. 12. 2019Nový spoločníkIng. Bohuslav Dobrík, podiel 100 %
  4. 10. 10. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022686182
  5. 5. 9. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44379749

Contim Real, s.r.o. – tržby 165 tis. € – IČO 44379749