SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44382758

AGÁT DIESEL s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Pezinok · od 2008
IČO
44382758
DIČ
2022679659
Sídlo
Myslenická 1/J, 902 01 Pezinok
firmy v okolí

KonateľIng. Helena Navrátilová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AGÁT DIESEL s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pezinok, v registri od 11. 9. 2008. Vo vedení firmy: Helena Navrátilová a Zuzana Navratil. V roku 2025 mala firma tržby 351 tis. € (−18,0 %) a stratu 45 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať106. z 450 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
351 tis. €
Za rok
−18 %
Od 2013
−70 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014−34 %2015−22 %2016−10 %2017−23 %2018−8 %2019+11 %2020−14 %2021+3 %2022+24 %2023+8 %2024−16 %2025−18 %
  • Priemerný rast ročne
    −9,6 %
  • Najlepší rok
    2022, +24 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -12,9 %
    +29,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -25,6 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -3,7 %
    +10,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    85,5 %
    −11,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby351 252 €428 486 €510 625 €474 875 €384 144 €371 924 €433 941 €391 101 €423 983 €549 589 €609 270 €778 068 €1 186 117 €
Výsledok hospodárenia−45 208 €−182 770 €−6 530 €691 €−33 418 €−33 183 €−458 €−21 439 €1 277 €−2 245 €14 774 €6 119 €32 504 €
Aktíva spolu1 215 216 €1 245 985 €1 286 446 €16 176 €1 311 292 €1 280 633 €1 302 141 €1 271 041 €1 312 196 €1 291 633 €1 322 159 €1 457 903 €1 693 688 €
Vlastné imanie176 605 €39 043 €215 283 €691 €213 891 €247 330 €278 087 €281 587 €304 303 €303 026 €305 271 €327 574 €321 457 €
Podané26. 6. 202625. 6. 202526. 6. 202428. 6. 202321. 6. 202228. 6. 202128. 10. 202028. 6. 201923. 6. 201816. 6. 201725. 3. 201621. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
106. z 450 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022679659
platiteľ od 15. 10. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Myslenická 1/J, 902 01 Pezinok
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 9. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 54369/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
9531 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Pezinok.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • oprava a diagnostika vstrekovacích čerpadiel,od 2008
  • oprava a údržba cestných motorových vozidiel,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2008
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2010
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2010
  • čistiace a upratovacie služby,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 14. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 9531), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025106. z 450
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 6. 10. 2026 · 6 záznamov

  1. 6. 10. 2026Nový spoločníkZuzana Navratil, podiel 100 %
  2. 5. 10. 2026Nový člen vedeniaZuzana Navratil, konateľ
  3. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 9. 1. 2026Nový člen vedeniaIng. Helena Navrátilová, konateľ
  5. 15. 10. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022679659
  6. 11. 9. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44382758

AGÁT DIESEL s. r. o. – tržby 351 tis. € – IČO 44382758