SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44383487

POYEL s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bardejov · od 2008

predtým INVESTOR WINDOWS s. r. o.

IČO
44383487
DIČ
2022722229
Sídlo
Radničné námestie 33/33, 085 01 Bardejov
firmy v okolí

KonateľHenryk Teofil Skrzypiec

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

POYEL s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, v registri od 2. 12. 2008. Vo vedení firmy: Henryk Teofil Skrzypiec. V roku 2025 mala firma tržby 331 tis. € (+803,8 %) a zisk 45 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať19. z 30 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
331 tis. €
Za rok
×9
Od 2013
−18 %
0500 tis.1 mil.2013—2014−3 %2015+95 %2016−79 %2017−16 %2018−47 %2019×7,12020−72 %2021+80 %2022−94 %2023−25 %2024+212 %2025×9
  • Priemerný rast ročne
    −1,7 %
  • Najlepší rok
    2025, ×9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    13,5 %
    +35,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    49,0 %
    +66,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    9,6 %
    +11,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    80,5 %
    −6,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby331 431 €36 670 €11 739 €15 575 €246 950 €137 200 €497 588 €70 486 €133 154 €159 354 €767 614 €394 205 €405 429 €
Výsledok hospodárenia44 697 €−8 119 €87 192 €−39 872 €−181 876 €188 548 €11 530 €−28 880 €−206 963 €−170 996 €−119 628 €−93 381 €3 606 €
Aktíva spolu467 601 €357 394 €206 268 €165 196 €582 933 €570 840 €701 892 €475 463 €797 886 €1 160 539 €1 391 030 €1 236 899 €1 219 856 €
Vlastné imanie91 200 €46 504 €54 622 €−623 847 €−583 975 €−402 099 €−590 647 €−602 178 €−573 298 €−366 335 €−195 339 €−75 711 €17 670 €
Podané28. 4. 202628. 5. 202525. 6. 202417. 5. 202326. 5. 20223. 6. 202128. 5. 202012. 6. 201930. 5. 201826. 6. 201723. 3. 201630. 3. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
19. z 30 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022722229
platiteľ od 19. 12. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Radničné námestie 33/33, 085 01 Bardejov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 12. 2008
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 20944/P
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
2223 Výroba plastových dverí a okien
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
INVESTOR WINDOWS s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bardejov.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • montáž bezpečnostných dverí s menej ako 3-bodovým uzamykacím mechanizmomod 2008
  • výroba a montáž tieniacej technikyod 2008
  • výroba gumových výrobkov a výrobkov z plastovod 2008
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2008
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2008
  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenieod 2008
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba plastových dverí a okien — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 2223), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202519. z 30
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba plastových dverí a okien).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 4. 2026 · 9 záznamov

  1. 28. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 2. 2026Presun sídlaRadničné námestie 33/33 Bardejovpredtým Partizánska 3764/45 Bardejov
  3. 15. 7. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodAnna Ewa Wantuch
  4. 10. 7. 2024Zápis konečného užívateľa výhodAnna Ewa Wantuch
  5. 1. 6. 2022Nový spoločníkAnna Ewa Wantuch, podiel 100 %
  6. 18. 5. 2017Presun sídlaPartizánska 3764/45 Bardejovpredtým Partizánska 1249/5 Bardejov
  7. 29. 9. 2010Nový člen vedeniaHenryk Teofil Skrzypiec, konateľ
  8. 17. 9. 2010Zmena obchodného menaPOYEL s. r. o.predtým INVESTOR WINDOWS s. r. o.
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba plastových dverí a okien s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44383487

POYEL s. r. o. – tržby 331 tis. € – IČO 44383487