SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44389060

mEleven, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008
IČO
44389060
DIČ
2022681705
Sídlo
Bakošova 4714/1, 841 03 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIgor Dorica+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

mEleven, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 18. 9. 2008. Vo vedení firmy: Igor Dorica a Elena Doricová Zemková. V roku 2025 mala firma tržby 165 tis. € (−52,9 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1132. z 5 144 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
165 tis. €
Za rok
−53 %
Od 2014
+130 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015+5 %2016+44 %2017+55 %2018+25 %2019+33 %2020+8 %2021+39 %2022+62 %2023−54 %2024+13 %2025−53 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,9 %
  • Najlepší rok
    2022, +62 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,3 %
    +0,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    2,4 %
    +1,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    89,7 %
    +62,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby165 196 €351 081 €310 230 €680 666 €420 506 €301 604 €280 402 €210 314 €168 602 €108 914 €75 435 €71 925 €—
Výsledok hospodárenia2 194 €2 134 €−15 174 €71 298 €87 118 €43 223 €35 558 €19 734 €9 346 €2 398 €3 025 €8 090 €9 405 €
Aktíva spolu91 960 €214 313 €315 180 €352 599 €278 226 €217 434 €178 330 €167 343 €178 157 €183 837 €175 673 €196 087 €205 774 €
Vlastné imanie9 497 €156 743 €294 398 €309 571 €238 273 €151 155 €107 932 €72 374 €52 640 €43 294 €40 896 €37 871 €29 781 €
Podané7. 3. 202621. 3. 202524. 3. 202427. 3. 202328. 3. 202231. 3. 202118. 6. 20201. 4. 20191. 4. 201831. 3. 201730. 3. 201621. 3. 201523. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1132. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022681705
platiteľ od 1. 3. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bakošova 4714/1, 841 03 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 9. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 54452/B
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2008
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2008
  • nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora,od 2008
  • vydavateľská činnosť,od 2008
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2008
  • počítačové služby,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251132. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 7. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 7. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 6. 2025Nový spoločníkIgor Dorica, podiel 50 %
  3. 12. 6. 2025Nový spoločníkElena Doricová Zemková, podiel 50 %
  4. 12. 5. 2016Nový člen vedeniaElena Doricová Zemková, konateľ
  5. 2. 4. 2014Presun sídlaBakošova 4714/1 Bratislavapredtým Pečnianska 1215/7 Bratislava
  6. 1. 3. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2022681705
  7. 18. 9. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44389060

mEleven, s. r. o. – tržby 165 tis. € – IČO 44389060