SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44397828

beeline Slovakia s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008

predtým beeline Retail s. r. o.

IČO
44397828
DIČ
2022695180
Sídlo
Pribinova 4195/25, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľMarc Olivier Oeuvrard+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

beeline Slovakia s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 9. 10. 2008. Vo vedení firmy: Marc Olivier Oeuvrard a Hinrich Jürgen Tode. V roku 2025 mala firma tržby 379 tis. € (+9,6 %) a zisk 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať463. z 1 682 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
379 tis. €
Za rok
+10 %
Od 2013
−78 %
01 mil.2 mil.2013—2014+10 %2015−11 %2016−11 %2017−1 %2018−18 %2019−18 %2020−64 %2021−11 %2022+25 %2023−10 %2024−6 %2025+10 %
  • Priemerný rast ročne
    −12,0 %
  • Najlepší rok
    2022, +25 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,2 %
    −1,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,1 %
    −1,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,4 %
    −1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    28,7 %
    +4,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby379 021 €345 946 €367 655 €409 636 €328 626 €369 556 €1 013 627 €1 243 584 €1 510 890 €1 522 073 €1 718 782 €1 932 797 €1 753 296 €
Výsledok hospodárenia12 080 €14 554 €8 164 €7 667 €10 441 €13 700 €21 477 €14 357 €30 603 €38 173 €49 182 €34 669 €54 640 €
Aktíva spolu276 895 €246 046 €278 195 €250 948 €921 063 €942 258 €1 227 561 €1 114 636 €1 032 669 €1 280 784 €1 210 774 €1 199 098 €854 747 €
Vlastné imanie197 329 €185 250 €170 696 €162 532 €854 865 €844 423 €830 723 €809 246 €794 889 €764 286 €726 113 €676 931 €642 263 €
Podané19. 3. 202612. 3. 20251. 3. 202415. 3. 202324. 2. 202225. 3. 202113. 3. 202020. 3. 201926. 3. 201829. 3. 201724. 3. 201625. 3. 201519. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
463. z 1 682 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022695180
platiteľ od 15. 12. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pribinova 4195/25, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 10. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 54824/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47789 Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
beeline Retail s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2008
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2011
  • aranžérske služby,od 2011
  • reklamné a marketingové služby,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 8. 7. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47789), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025463. z 1 682
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

17 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 17.

História zmien

Posledná zmena 19. 3. 2026 · 11 záznamov

  1. 19. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 12. 2022Presun sídlaPribinova 4195/25 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Laurinská 3 Bratislava
  3. 25. 7. 2019Nový člen vedeniaHinrich Jürgen Tode, konateľ
  4. 2. 7. 2015Presun sídlaLaurinská 3 Bratislavapredtým Zámocké schody 2/A Bratislava
  5. 1. 5. 2013Nový člen vedeniaMarc Olivier Oeuvrard, konateľ
  6. 31. 12. 2011Zmena obchodného menabeeline Slovakia s. r. o.predtým beeline Retail s. r. o.
  7. 31. 12. 2011Presun sídlaZámocké schody 2/A Bratislavapredtým Búdková 26 Bratislava
  8. 16. 3. 2010Nový spoločníkbeeline GmbH, podiel 85 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44397828

beeline Slovakia s. r. o. – tržby 379 tis. € – IČO 44397828