SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44403771

ZB Slovakia s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2008
IČO
44403771
DIČ
2022691099
Sídlo
Pred poľom 1937/9A, 911 01 Trenčín
firmy v okolí

KonateľMariagrazia Antico

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ZB Slovakia s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 7. 10. 2008. Vo vedení firmy: Mariagrazia Antico. V roku 2025 mala firma tržby 46 tis. € (+169,7 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2409. z 3 928 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
46 tis. €
Za rok
+170 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014−25 %2015×82,12016+5 %2017+165 %2018+164 %2019−64 %2020+211 %2021−18 %2022+80 %2023−55 %2024−87 %2025+170 %
  • Najlepší rok
    2015, ×82,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    16,3 %
    +116,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    19,3 %
    +73,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,9 %
    +26,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    43,6 %
    −27,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby45 578 €16 898 €126 170 €280 345 €155 645 €190 625 €61 367 €168 235 €63 822 €24 127 €22 985 €280 €375 €
Výsledok hospodárenia7 424 €−16 963 €−259 €5 502 €−3 829 €35 038 €−5 542 €7 374 €3 261 €2 639 €6 372 €−38 €39 €
Aktíva spolu68 332 €108 485 €141 910 €158 926 €147 906 €133 768 €103 151 €120 524 €106 873 €52 638 €14 668 €489 €526 €
Vlastné imanie38 562 €31 138 €48 101 €48 360 €33 866 €55 921 €20 883 €26 425 €19 051 €15 790 €13 151 €−521 €−483 €
Podané23. 2. 202623. 3. 20253. 3. 202419. 4. 20235. 5. 202219. 3. 202112. 5. 202010. 5. 201916. 3. 20181. 3. 20177. 3. 201627. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2409. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022691099
platiteľ od 10. 10. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pred poľom 1937/9A, 911 01 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 10. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 20781/R
Základné imanie
14 000 €
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • sekretárske a kancelárske práce vrátane kopírovacích služiebod 2008
  • prenájom dopravných prostriedkov (pozemných, vodných a vzdušných), strojov, zariadení, prístrojov a výpočtovej technikyod 2008
  • výroba výrobkov z papiera, kartónu, plastov a netkaných látok na báze prírodných, syntetických a umelých vlákien a doplnkovod 2008
  • výroba obalov z papiera, kartónu, plastov a netkaných látok na báze prírodných, syntetických a umelých vlákien a doplnkovod 2008
  • sprostredkovanie obchodu a služiebod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)od 2008
  • skladovanieod 2008
  • baliace činnostiod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252409. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 23. 2. 2026 · 8 záznamov

  1. 23. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 1. 2024Presun sídlaPred poľom 1937/9A Trenčínpredtým Záhumenská 2009/46 Trenčín
  3. 4. 6. 2016Presun sídlaZáhumenská 2009/46 Trenčínpredtým Jesenského 6431 Trenčín
  4. 21. 3. 2016Nový člen vedeniaMariagrazia Antico, konateľ
  5. 12. 5. 2015Presun sídlaJesenského 6431 Trenčínpredtým Murgašova 921 Dubnica nad Váhom
  6. 12. 5. 2015Nový spoločníkMariagrazia Antico, podiel 100 %
  7. 24. 2. 2009Presun sídlaMurgašova 921 Dubnica nad Váhompredtým Pod Hájom 71/1091 Dubnica nad Váhom
  8. 7. 10. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44403771

ZB Slovakia s. r. o. – tržby 46 tis. € – IČO 44403771