SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44408081

BE-MA, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sklabiňa · od 2008

predtým Hotel Time Slovakia, s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
44408081
DIČ
2022689504
Sídlo
Sklabiňa 35, 038 03 Sklabiňa
firmy v okolí

KonateľMichaela Mátéová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BE-MA, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sklabiňa, v registri od 24. 9. 2008. Vo vedení firmy: Michaela Mátéová a Ján Belička. V roku 2025 mala firma tržby 143 tis. € (−23,6 %) a stratu 861 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať391. z 1 678 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
143 tis. €
Za rok
−24 %
Od 2014
+65 %
0100 tis.200 tis.2014—2015+1 %2016+29 %2017+8 %2018+20 %2019+1 %2020−4 %2021+21 %2022−26 %2023+35 %2024+10 %2025−24 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,7 %
  • Najlepší rok
    2023, +35 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,6 %
    +12,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -5,4 %
    +194,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,9 %
    +28,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    83,6 %
    −1,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby142 608 €186 665 €170 091 €125 980 €170 149 €140 291 €145 800 €145 044 €121 151 €112 575 €87 423 €86 485 €—
Výsledok hospodárenia−861 €−23 643 €−38 046 €−43 720 €−17 612 €−11 313 €12 673 €4 766 €57 €−23 130 €−15 591 €1 040 €−30 947 €
Aktíva spolu97 804 €80 570 €72 737 €102 073 €91 779 €74 086 €70 932 €61 007 €60 007 €59 480 €58 930 €40 915 €29 142 €
Vlastné imanie15 999 €11 859 €35 502 €−148 388 €−104 668 €−87 056 €−75 743 €−88 416 €−83 054 €−93 401 €−70 271 €−54 680 €−55 189 €
Podané30. 3. 202610. 3. 202517. 3. 202417. 6. 202315. 6. 202226. 6. 202127. 10. 202012. 10. 20201. 7. 20185. 12. 201916. 6. 201621. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
391. z 1 678 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022689504
platiteľ od 1. 11. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2017
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sklabiňa 35, 038 03 Sklabiňa
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 9. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 50167/L
Základné imanie
10 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
63110 Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
belbro, s.r.o. · Hotel Time Slovakia, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Sklabiňa.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • vedenie účtovníctvaod 2008
  • inzertná a propagačná činnosťod 2008
  • prenájom hnuteľností, strojov a zariadeníod 2008
  • faktoring a forfaitingod 2008
  • prenájom motorových vozidielod 2008
  • poskytovanie colných záruk mimo bankových systémovod 2008
  • finančný a operatívny leasingod 2008
  • podnikateľské poradenstvood 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
7 zmlúv
spolu 4 tis. € · posledná 22. 12. 2016

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 63110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025391. z 1 678
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 15 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 3. 2023Zmena obchodného menaBE-MA, s. r. o.predtým belbro, s.r.o.
  3. 3. 3. 2023Presun sídlaSklabiňa 35 Sklabiňapredtým Sklabiňa 165 Sklabiňa
  4. 3. 3. 2023Nový spoločníkJán Belička, podiel 50 %
  5. 3. 3. 2023Nový spoločníkMichaela Mátéová, podiel 50 %
  6. 26. 1. 2023Nový člen vedeniaMichaela Mátéová, konateľ
  7. 26. 1. 2023Nový člen vedeniaJán Belička, konateľ
  8. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodJán Belička
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44408081

BE-MA, s. r. o. – tržby 143 tis. € – IČO 44408081