SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44408293

J1307, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008
IČO
44408293
DIČ
2022687282
Sídlo
Na Sitine 3625/19, 841 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Eva Jagošová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

J1307, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 30. 9. 2008. Vo vedení firmy: Eva Jagošová. V roku 2025 mala firma tržby 34 tis. € (+5,8 %) a zisk 19 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3998. z 6 699 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
34 tis. €
Za rok
+6 %
Od 2015
+221 %
020 tis.40 tis.2015—2016−69 %2017+93 %2018−66 %2019−14 %2020−2 %2021+0 %2022−16 %2023×4,82024×4,52025+6 %
  • Najlepší rok
    2023, ×4,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    55,8 %
    +11,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    97,2 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    129,0 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby33 520 €31 680 €7 011 €1 475 €1 750 €1 750 €1 783 €2 066 €6 167 €3 188 €10 438 €——
Výsledok hospodárenia18 720 €14 024 €−1 856 €−6 181 €−1 664 €−1 899 €−2 073 €−2 554 €−7 188 €−22 313 €−12 746 €−14 551 €−14 329 €
Aktíva spolu19 250 €9 458 €2 869 €2 840 €3 866 €5 498 €7 570 €9 536 €14 025 €25 090 €54 003 €76 087 €104 742 €
Vlastné imanie−5 580 €−24 300 €−38 840 €−36 984 €−30 803 €−29 139 €−27 240 €−25 167 €−22 614 €−87 520 €−65 208 €−52 462 €−37 911 €
Podané14. 3. 202629. 3. 202517. 3. 202424. 3. 20236. 3. 202220. 3. 202127. 3. 202029. 3. 201928. 3. 201830. 3. 201731. 5. 201630. 5. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3998. z 6 699 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022687282
platiteľ od 20. 10. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Na Sitine 3625/19, 841 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 9. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 54646/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • vedenie účtovníctva,od 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253998. z 6 699
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 14. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 14. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 10. 2012Presun sídlaNa Sitine 3625/19 Bratislavapredtým Chrobákova 2662/37 Bratislava
  3. 1. 10. 2010Nový spoločníkIng. Eva Jagošová, podiel 100 %
  4. 30. 9. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44408293

J1307, s. r. o. – tržby 34 tis. € – IČO 44408293