SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44413408

AUTO COMPANY SK s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Michalovce · od 2008
IČO
44413408
DIČ
2022705388
Sídlo
Priemyselná 1711/2, 071 01 Michalovce
firmy v okolí

KonateľAndrej Kazakov

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AUTO COMPANY SK s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, v registri od 10. 10. 2008. Vo vedení firmy: Andrej Kazakov. V roku 2025 mala firma tržby 36 tis. € (−37,5 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať114. z 172 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
36 tis. €
Za rok
−38 %
Od 2016
+23 %
025 tis.50 tis.75 tis.2016—2017−22 %2018+226 %2019−33 %2020−45 %2021−13 %2022+7 %2023+19 %2024+88 %2025−38 %
  • Najlepší rok
    2018, +226 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,0 %
    +8,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    2,2 %
    +4,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    90,1 %
    −1,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby36 000 €57 600 €30 646 €25 800 €24 000 €27 600 €50 000 €75 000 €23 000 €29 378 €———
Výsledok hospodárenia2 143 €−1 569 €326 €521 €423 €823 €770 €45 920 €−58 775 €−46 741 €−633 €−1 115 €−449 €
Aktíva spolu95 260 €90 436 €76 103 €77 849 €79 748 €79 325 €72 202 €97 806 €12 295 €9 878 €5 078 €5 711 €6 346 €
Vlastné imanie9 386 €7 242 €−2 689 €−3 015 €−3 536 €−3 959 €−4 782 €−5 552 €−51 472 €−42 143 €4 598 €5 231 €6 346 €
Podané6. 3. 202623. 2. 20252. 5. 202431. 3. 202330. 3. 202230. 3. 202131. 3. 202018. 3. 20193. 4. 20189. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201519. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
114. z 172 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022705388
platiteľ od 15. 7. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Priemyselná 1711/2, 071 01 Michalovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 10. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 40056/V
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
7320 Prieskum trhu a verejnej mienky
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Michalovce.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • vedenie účtovníctva,od 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2008
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2008
  • administratívne služby,od 2008
  • leasingová činnosť,od 2008
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2008
  • reklamné a marketingové služby,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti reklamy,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prieskum trhu a verejnej mienky — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7320), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025114. z 172
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prieskum trhu a verejnej mienky).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

24 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 24.

História zmien

Posledná zmena 6. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 6. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 8. 2022Nový spoločníkEduard Takhmazyan, podiel 88,7 %
  3. 20. 8. 2022Nový spoločníkNeven Bjažić, podiel 11,3 %
  4. 15. 7. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2022705388
  5. 15. 2. 2016Nový člen vedeniaAndrej Kazakov, konateľ
  6. 10. 10. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prieskum trhu a verejnej mienky s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44413408

AUTO COMPANY SK s. r. o. – tržby 36 tis. € – IČO 44413408