SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44423977

Nadregionálny kuriér s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Rimavská Sobota · od 2008
IČO
44423977
DIČ
2022695279
Sídlo
Tehlová 4194/10A, 979 01 Rimavská Sobota
firmy v okolí

KonateľMária Kubis

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Nadregionálny kuriér s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rimavská Sobota, v registri od 10. 10. 2008. Vo vedení firmy: Mária Kubis. V roku 2025 mala firma tržby 177 tis. € (−18,8 %) a zisk 212 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2086. z 5 403 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
177 tis. €
Za rok
−19 %
Od 2021
−65 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2021—2022−22 %2023−47 %2024+5 %2025−19 %
  • Priemerný rast ročne
    −23,3 %
  • Najlepší rok
    2024, +5 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,1 %
    −1,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,1 %
    −1,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,1 %
    −1,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,0 %
    +0,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby176 563 €217 500 €207 985 €395 815 €510 430 €————————
Výsledok hospodárenia212 €4 181 €1 296 €13 668 €17 934 €16 175 €16 501 €39 010 €42 357 €42 696 €62 020 €40 236 €26 167 €
Aktíva spolu349 231 €346 934 €388 761 €401 227 €429 460 €448 661 €515 092 €931 605 €815 884 €498 426 €448 957 €696 556 €384 153 €
Vlastné imanie342 144 €341 932 €337 751 €336 955 €323 287 €305 353 €289 178 €272 677 €233 667 €191 310 €148 614 €86 594 €46 358 €
Podané26. 6. 202630. 6. 202527. 6. 202429. 6. 202330. 6. 202229. 6. 20211. 11. 20201. 7. 20192. 7. 20184. 9. 201729. 6. 20161. 7. 201528. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2086. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022695279
platiteľ od 10. 11. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tehlová 4194/10A, 979 01 Rimavská Sobota
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 10. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 15493/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Rimavská Sobota.

Predmet činnosti

2 zapísané činnosti

  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2008
  • kuriérske službyod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 21. 9. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252086. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 10. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44423977

Nadregionálny kuriér s.r.o. – tržby 177 tis. € – IČO 44423977