SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44428855

DREZVON, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2008
IČO
44428855
DIČ
2022698260
Sídlo
A. Kubinu 3194/5, 917 01 Trnava
firmy v okolí

KonateľIng. Štefan Habala

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DREZVON, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 16. 10. 2008. Vo vedení firmy: Štefan Habala. V roku 2025 mala firma tržby 133 tis. € (+16,5 %) a stratu 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať287. z 1 010 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
133 tis. €
Za rok
+17 %
Od 2013
+126 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+54 %2015+46 %2016−0 %2017−16 %2018−16 %2019+64 %2020+53 %2021−43 %2022+10 %2023−54 %2024+67 %2025+17 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,0 %
  • Najlepší rok
    2024, +67 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -8,0 %
    +22,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -60,8 %
    +61,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -13,7 %
    +34,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    77,5 %
    +16,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby133 360 €114 468 €68 743 €148 331 €134 960 €235 806 €154 038 €93 863 €111 553 €132 559 €133 064 €90 904 €59 052 €
Výsledok hospodárenia−10 611 €−34 437 €75 630 €71 680 €41 878 €36 004 €440 €−19 557 €−37 493 €4 698 €2 597 €−5 358 €−7 778 €
Aktíva spolu77 489 €72 206 €334 137 €342 489 €270 712 €210 295 €35 046 €34 032 €35 762 €58 151 €18 321 €11 870 €—
Vlastné imanie17 454 €28 065 €77 743 €73 793 €43 991 €38 117 €2 113 €−5 428 €879 €5 372 €674 €−1 923 €—
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 202131. 8. 20201. 4. 20191. 7. 201826. 6. 20177. 6. 201611. 6. 201515. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
287. z 1 010 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022698260
platiteľ od 1. 9. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
A. Kubinu 3194/5, 917 01 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 10. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 22709/T
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
16290 Výroba ostatných výrobkov z dreva; výroba výrobkov z korku, slamy a prúteného materiálu
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • sťahovacie službyod 2008
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2008
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2008
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2008
  • výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných výrobkov z dreva; výroba výrobkov z korku, slamy a prúteného materiálu — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 17. 2. 2016

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 16290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025287. z 1 010
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných výrobkov z dreva; výroba výrobkov z korku, slamy a prúteného materiálu).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 8. 2019Nový spoločníkIng. Štefan Habala, podiel 100 %
  3. 16. 12. 2013Nový člen vedeniaIng. Štefan Habala, konateľ
  4. 1. 9. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022698260
  5. 16. 10. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných výrobkov z dreva; výroba výrobkov z korku, slamy a prúteného materiálu s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44428855

DREZVON, s. r. o. – tržby 133 tis. € – IČO 44428855