SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44433387

ESTAM, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Poltár · od 2008
IČO
44433387
DIČ
2022702638
Sídlo
Obrancov mieru 167/17, 987 01 Poltár
firmy v okolí

KonateľZuzana Ryšková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ESTAM, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poltár, v registri od 22. 10. 2008. Vo vedení firmy: Zuzana Ryšková. V roku 2025 mala firma tržby 630 € a stratu 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať324. z 332 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
630 €
Za rok
−43 %
010 tis.20 tis.30 tis.2014—2015+146 %2016+4 %2017−41 %2018−74 %2019+90 %2020−85 %2021−36 %2022+274 %2023−53 %2024+0 %2025−43 %
  • Najlepší rok
    2022, +274 %

Ukazovatele 2025

  • ROA
    -10,5 %
    −0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    78,8 %
    +3,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby630 €1 100 €1 100 €2 320 €620 €970 €6 564 €3 458 €13 486 €22 960 €22 044 €8 972 €—
Výsledok hospodárenia−2 499 €−3 131 €442 €−68 €−79 €−167 €3 119 €582 €−2 286 €214 €3 176 €−3 738 €−5 117 €
Aktíva spolu23 770 €30 445 €11 378 €10 505 €10 298 €10 378 €11 159 €7 832 €7 759 €18 323 €11 529 €8 507 €8 449 €
Vlastné imanie5 042 €7 541 €10 672 €10 230 €10 298 €10 378 €10 545 €7 425 €−2 722 €−436 €−622 €−3 798 €−59 €
Podané23. 6. 202620. 6. 202517. 6. 202424. 6. 202324. 6. 202210. 6. 202112. 2. 202026. 3. 20191. 3. 201825. 2. 20172. 3. 20167. 3. 201523. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
324. z 332 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Obrancov mieru 167/17, 987 01 Poltár
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 10. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 42552/S
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
93190 Ostatné športové činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Poltár.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • vydavateľská činnosťod 2008
  • administratívne službyod 2008
  • služby súviasiace s počítačovým spracovaním údajovod 2008
  • počítačové službyod 2008
  • fotografické službyod 2008
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2008
  • prenájom hnuteľných vecíod 2008
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné športové činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 93190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025324. z 332
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné športové činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 23. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 23. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 11. 2021Presun sídlaObrancov mieru 167/17 Poltárpredtým 272 Voderady
  3. 10. 11. 2021Nový spoločníkZuzana Ryšková, podiel 100 %
  4. 22. 10. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné športové činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44433387

ESTAM, s.r.o. – tržby 630 € – IČO 44433387