SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44437986

ORS GROUP s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008

predtým Techno štúdio Šaľa s.r.o.

IČO
44437986
DIČ
2022720766
Sídlo
Jégého 16999/8, 821 08 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľIng. Zuzana Orságová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ORS GROUP s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 12. 11. 2008. Vo vedení firmy: Zuzana Orságová a Samuel Orság. V roku 2025 mala firma tržby 567 € a stratu 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať702. z 714 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
567 €
Za rok
—
Od 2013
−96 %
010 tis.20 tis.30 tis.2013—2014+88 %2015−68 %2016+60 %2017+51 %2018−86 %2019−66 %2020+176 %2021−57 %2022−73 %2023−100 %2024—2025—
  • Najlepší rok
    2020, +176 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -28,3 %
    +10,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    256,5 %
    +44,8 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby567 €0 €0 €350 €1 280 €2 951 €1 071 €3 166 €22 986 €15 254 €9 550 €29 560 €15 685 €
Výsledok hospodárenia−4 654 €−7 253 €−9 165 €−9 647 €−6 210 €−46 €−1 768 €−716 €4 470 €14 €−3 130 €−877 €−811 €
Aktíva spolu16 451 €18 570 €25 066 €30 020 €41 120 €20 618 €20 567 €22 394 €27 016 €18 344 €18 769 €21 802 €24 363 €
Vlastné imanie−25 752 €−20 758 €−13 504 €−4 339 €5 308 €11 516 €11 562 €13 330 €14 046 €9 575 €9 560 €12 690 €13 567 €
Podané25. 6. 202630. 6. 202530. 6. 202427. 6. 202329. 6. 202227. 6. 202127. 6. 202031. 7. 201927. 6. 201821. 6. 201724. 6. 201619. 2. 201628. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
702. z 714 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022720766
platiteľ od 1. 1. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jégého 16999/8, 821 08 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 11. 2008
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 202698/B
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
7112 Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Techno štúdio Šaľa s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • projekcia stavieb - technické, technologické a energetické vybavenie staviebod 2026
  • oprava a údržba meracej a regulačnej technikyod 2026
  • automatizované spracovanie údajovod 2026
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2026
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2026
  • inžinierska činnosť v oblasti stavebníctvaod 2026
  • energetická certifikácia pre miesto spotreby energie: vykurovanie a príprava teplej vodyod 2026
  • vypracovanie dokumentácie a projektu stavebnej časti jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto staviebod 2026
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7112), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025702. z 714
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

71 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 71.

História zmien

Posledná zmena 12. 8. 2026 · 6 záznamov

  1. 12. 8. 2026Nový spoločníkSamuel Orság, podiel 88,7 %
  2. 12. 8. 2026Nový spoločníkIng. Zuzana Orságová, podiel 11,3 %
  3. 29. 6. 2026Nový člen vedeniaSamuel Orság, konateľ
  4. 25. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  5. 1. 1. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022720766
  6. 12. 11. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44437986

ORS GROUP s. r. o. – tržby 567 € – IČO 44437986