SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44439652

EUROCAR NZ s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Zámky · od 2008
IČO
44439652
DIČ
2022689526
Sídlo
Slovenská 37, 940 01 Nové Zámky
firmy v okolí

KonateľOndrej Kelle

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EUROCAR NZ s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Zámky, v registri od 9. 10. 2008. Vo vedení firmy: Ondrej Kelle. V roku 2025 mala firma tržby 190 tis. € (−70,7 %) a stratu 51 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať849. z 3 012 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
190 tis. €
Za rok
−71 %
Od 2014
+133 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015+24 %2016−44 %2017−19 %2018+214 %2019−21 %2020+7 %2021+137 %2022+12 %2023+37 %2024+48 %2025−71 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,0 %
  • Najlepší rok
    2018, +214 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -26,6 %
    −0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -7,4 %
    +15,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    125,7 %
    +9,3 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby189 796 €648 431 €438 732 €319 163 €285 945 €120 874 €113 199 €143 106 €45 560 €56 110 €101 060 €81 576 €—
Výsledok hospodárenia−50 520 €−170 830 €−16 172 €−20 731 €18 609 €−61 101 €−2 119 €−2 866 €−65 264 €−66 577 €−113 758 €−82 404 €−3 205 €
Aktíva spolu678 196 €754 901 €862 776 €741 634 €729 222 €770 458 €679 334 €236 054 €204 587 €276 968 €368 104 €277 927 €358 508 €
Vlastné imanie−174 431 €−123 911 €46 919 €63 091 €83 822 €65 215 €96 315 €98 433 €−298 699 €−233 435 €−166 859 €−84 510 €−2 106 €
Podané28. 3. 20267. 5. 202527. 5. 202429. 5. 202316. 6. 202231. 3. 202131. 3. 202029. 3. 20193. 4. 201831. 3. 201722. 3. 201618. 3. 20155. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
849. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022689526
platiteľ od 1. 11. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Slovenská 37, 940 01 Nové Zámky
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 10. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 23230/N
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Zámky.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností

  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2008
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2008
  • prenájom hnuteľných vecíod 2008
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2008
  • reklamné a marketingové službyod 2008
  • manipulácia s nákladomod 2008
  • finančný leasingod 2008
  • vedenie účtovníctvaod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
posledná 8. 10. 2025

Posledné zmluvy

  • Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.ZMLUVA č.: 7/1000232492 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou—8. 10. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025849. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 12. 2009Nový spoločníkOndrej Kelle, podiel 100 %
  3. 9. 10. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44439652

EUROCAR NZ s.r.o. – tržby 190 tis. € – IČO 44439652