SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44447329

REAL & PROPERTY ADVISOR s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008
IČO
44447329
DIČ
2022726167
Sídlo
Dunajská 4, 811 08 Bratislava
firmy v okolí

KonateľRastislav Malovec

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

REAL & PROPERTY ADVISOR s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 1. 11. 2008. Vo vedení firmy: Rastislav Malovec. V roku 2025 mala firma tržby 2 mil. € (+5,4 %) a zisk 58 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať221. z 15 640 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2 mil. €
Za rok
+5 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2014×29,12015×5,32016−17 %2017+74 %2018−100 %2019×16602020×16,52021−99 %2022×289,22023×26,62024+59 %2025+5 %
  • Najlepší rok
    2019, ×1660

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,9 %
    +1,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    5,9 %
    +2,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    106,2 %
    −10,5 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 013 414 €1 909 518 €1 200 786 €45 120 €156 €27 410 €1 660 €1 €15 595 €8 964 €10 821 €2 035 €70 €
Výsledok hospodárenia58 180 €21 138 €9 768 €4 208 €−21 918 €3 034 €−21 723 €−20 962 €−6 484 €−16 376 €−15 729 €−39 114 €1 965 €
Aktíva spolu986 744 €713 219 €726 903 €64 436 €31 129 €31 320 €40 124 €24 941 €40 691 €22 837 €24 059 €31 571 €35 322 €
Vlastné imanie−61 248 €−119 428 €−124 429 €−134 197 €−138 346 €−116 428 €−119 462 €−97 739 €−76 777 €−70 294 €−53 918 €−38 189 €924 €
Podané16. 6. 202627. 3. 202519. 3. 202418. 3. 202323. 3. 202221. 3. 202118. 3. 202025. 2. 201911. 3. 201813. 3. 201717. 3. 20169. 3. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
221. z 15 640 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
16 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022726167
platiteľ od 1. 7. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dunajská 4, 811 08 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 11. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 55223/B
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

Vlastní 2 firmy, ďalších 1 cez osoby

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2008
  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie,od 2008
  • prenájom a sprostredkovanie prenájmu hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti,od 2008
  • čistiace a upratovacie služby,od 2008
  • administratívne služby,od 2008
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2008
  • reklamné a marketingové služby,od 2008
  • leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 118 tis. € · posledná 12. 12. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025221. z 15 640
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 16. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 16. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 11. 2022Zápis konečného užívateľa výhodRastislav Malovec
  3. 14. 1. 2022Nový spoločníkRastislav Malovec, podiel 100 %
  4. 1. 7. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2022726167
  5. 1. 11. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44447329

REAL & PROPERTY ADVISOR s. r. o. – tržby 2,0 mil. € – IČO 44447329