SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44450320

GE SYSTEMS s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Drahovce · od 2008
IČO
44450320
DIČ
2022715695
Sídlo
Hlavná 478/148, 922 41 Drahovce
firmy v okolí

KonateľGabriela Vadocká+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GE SYSTEMS s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Drahovce, v registri od 17. 10. 2008. Vo vedení firmy: Gabriela Vadocká a Eric Mouffetard. V roku 2025 mala firma tržby 38 tis. € (−56,7 %) a stratu 20 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať188. z 489 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
38 tis. €
Za rok
−57 %
Od 2014
−76 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+49 %2016+39 %2017−7 %2018−22 %2019+4 %2021−72 %2022+63 %2023+6 %2024−29 %2025−57 %
  • Priemerný rast ročne
    −12,3 %
  • Najlepší rok
    2022, +63 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -53,4 %
    −58,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -10,1 %
    −12,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -9,9 %
    −11,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,1 %
    −6,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021201920182017201620152014
Tržby38 143 €88 175 €124 496 €117 381 €71 892 €252 393 €241 871 €311 713 €334 529 €241 359 €161 961 €
Výsledok hospodárenia−20 358 €4 711 €14 296 €285 €4 257 €13 592 €5 584 €21 351 €72 041 €22 065 €13 385 €
Aktíva spolu205 469 €254 355 €282 225 €286 133 €311 648 €370 537 €367 304 €377 410 €355 760 €347 264 €313 339 €
Vlastné imanie201 206 €233 667 €269 652 €281 755 €286 898 €296 233 €309 577 €326 058 €304 707 €270 550 €248 486 €
Podané26. 6. 202612. 6. 202521. 6. 202416. 6. 202316. 6. 202226. 6. 202025. 6. 201929. 6. 201824. 6. 201727. 6. 201629. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
188. z 489 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022715695
platiteľ od 15. 11. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hlavná 478/148, 922 41 Drahovce
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 10. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 22718/T
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
74300 Prekladateľské a tlmočnícke činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Drahovce.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • prekladateľské a tlmočnícke služby z/do jazyka francúzskehood 2008
  • vyučovanie v odbore cudzích jazykov - jazyk francúzskyod 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti strojárenstvaod 2008
  • prenájom hnuteľných vecíod 2017
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prekladateľské a tlmočnícke činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 74300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025188. z 489
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prekladateľské a tlmočnícke činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 2. 2023Nový spoločníkEric Mouffetard, podiel 50 %
  3. 12. 10. 2010Presun sídlaHlavná 478/148 Drahovcepredtým 39 Dolný Lopašov
  4. 12. 10. 2010Nový spoločníkGabriela Vadocká, podiel 50 %
  5. 15. 11. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022715695
  6. 17. 10. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prekladateľské a tlmočnícke činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44450320

GE SYSTEMS s. r. o. – tržby 38 tis. € – IČO 44450320