SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44455577

t-gas, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Malacky · od 2008
IČO
44455577
DIČ
2022703199
Sídlo
Cesta mládeže 5421, 901 01 Malacky
firmy v okolí

KonateľIng. Jozef Kordoš+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

t-gas, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malacky, v registri od 25. 10. 2008. Vo vedení firmy: Jozef Kordoš a Erika Michálková. V roku 2025 mala firma tržby 1,1 mil. € (−13,0 %) a zisk 106 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať91. z 1 192 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,1 mil. €
Za rok
−13 %
Od 2014
+105 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015+168 %2016−66 %2017−40 %2018+148 %2019−7 %2020+33 %2021−23 %2022+45 %2023+27 %2024−1 %2025−13 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,8 %
  • Najlepší rok
    2015, +168 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,3 %
    −10,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    28,7 %
    −4,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    11,0 %
    −15,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    61,6 %
    +41,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 138 372 €1 309 079 €1 322 247 €1 038 810 €715 984 €935 493 €705 189 €762 118 €306 904 €509 808 €1 488 105 €554 547 €—
Výsledok hospodárenia105 762 €254 186 €223 194 €143 887 €47 999 €93 121 €36 755 €58 130 €46 739 €132 111 €226 992 €41 235 €8 168 €
Aktíva spolu958 456 €944 357 €687 075 €489 367 €348 418 €503 908 €389 460 €372 279 €353 271 €418 793 €830 381 €399 855 €279 528 €
Vlastné imanie368 123 €756 585 €551 000 €399 806 €255 919 €242 920 €201 137 €199 383 €192 828 €231 089 €298 977 €71 985 €30 750 €
Podané10. 3. 202613. 3. 20254. 3. 202410. 3. 202324. 5. 202217. 3. 202113. 3. 202027. 3. 201921. 3. 201823. 3. 201727. 6. 201625. 6. 201517. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
91. z 1 192 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022703199
platiteľ od 5. 11. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Cesta mládeže 5421, 901 01 Malacky
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 10. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 55080/B
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43220 Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Malacky.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností,od 2008
  • veľkoobchodná a maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností,od 2008
  • prípravné práce k realizácii stavby v rozsahu voľných živností,od 2008
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien v rozsahu voľných živností,od 2008
  • opravy a montáž určených meradiel : - plynomerov membránových, vrátane plynomerov s teplotnou korekciou, - plynomerov rotačných a turbínových, - prepočítavačov pretečeného množstva plynu,od 2010
  • montáž, údržba vyhradených technických zariadení tlakových,od 2010
  • oprava vyhradených technických zariadení tlakových,od 2010
  • výroba a označovanie technických zariadení tlakových,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
spolu 161 tis. € · posledná 16. 12. 2024

Posledné zmluvy

  • Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.Prevádzkovanie, kontroly, opravy a údržba regulačnej stanice zemného plynu RS 10 025 2/2-463 v JAVYS, a.s.32 tis. €16. 12. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202591. z 1 192
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 10. 3. 2026 · 10 záznamov

  1. 10. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 4. 2023Zápis konečného užívateľa výhodIng. Erika Michálková
  3. 25. 3. 2023Nový spoločníkIng. Jozef Kordoš, podiel 66,7 %
  4. 25. 3. 2023Nový spoločníkIng. Erika Michálková, podiel 33,3 %
  5. 22. 3. 2023Nový člen vedeniaIng. Erika Michálková, konateľ
  6. 16. 7. 2019Zápis konečného užívateľa výhodIng. Jozef Kordoš
  7. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Jozef Kordoš
  8. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Jozef Kordoš
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44455577

t-gas, s. r. o. – tržby 1,1 mil. € – IČO 44455577