SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44464061

K & K REALITY, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008
IČO
44464061
DIČ
2022707302
Sídlo
Karpatská 18, 811 05 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. František Mojto

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

K & K REALITY, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 29. 10. 2008. Vo vedení firmy: František Mojto. V roku 2025 mala firma tržby 62 tis. € (+49,4 %) a zisk 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať488. z 1 071 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
62 tis. €
Za rok
+49 %
Od 2013
−38 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014−35 %2015+13 %2016−58 %2017−4 %2018−5 %2019−26 %2020+56 %2021−53 %2022+6 %2023+126 %2024+14 %2025+49 %
  • Priemerný rast ročne
    −3,9 %
  • Najlepší rok
    2023, +126 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    14,0 %
    +45,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    0,5 %
    +1,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    139,2 %
    −0,2 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby62 009 €41 507 €36 491 €16 142 €15 285 €32 441 €20 805 €28 183 €29 566 €30 669 €73 659 €65 121 €100 257 €
Výsledok hospodárenia8 660 €−12 994 €−12 931 €−153 952 €−62 742 €−29 776 €−32 774 €−27 706 €−27 391 €−58 243 €16 395 €−35 443 €−15 957 €
Aktíva spolu1 715 288 €1 730 312 €1 756 551 €1 780 935 €1 823 168 €1 885 850 €2 104 101 €2 155 715 €2 318 273 €2 409 665 €2 485 907 €2 466 226 €2 504 712 €
Vlastné imanie−672 639 €−681 298 €−668 304 €−655 373 €−501 421 €−438 679 €−408 902 €−376 128 €−348 422 €−321 031 €−262 788 €−279 183 €−243 740 €
Podané20. 3. 202624. 3. 202525. 3. 202421. 3. 202325. 3. 202223. 3. 202116. 3. 202026. 3. 201926. 3. 201828. 3. 201723. 3. 201627. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
488. z 1 071 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022707302
platiteľ od 1. 4. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Karpatská 18, 811 05 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 10. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 55157/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
68320 Správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

4 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 4 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov,od 2008
  • grafické práce a zhotovovanie tlačiarenských predlôh prostredníctvom výpočtovej techniky,od 2008
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2008
  • administratívne služby,od 2008
  • faktoring a forfaiting,od 2008
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2008
  • vydavateľská činnosť,od 2008
  • reklamné a marketingové služby,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
spolu 9 tis. € · posledná 30. 12. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68320), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025488. z 1 071
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 20. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 20. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 4. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2022707302
  3. 29. 10. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44464061

K & K REALITY, s. r. o. – tržby 62 tis. € – IČO 44464061