SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44465963

PAMIROL, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Svidník · od 2009
IČO
44465963
DIČ
2022805125
Sídlo
Bardejovská 220, 089 01 Svidník
firmy v okolí

KonateľJán Paranič+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PAMIROL, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svidník, v registri od 17. 4. 2009. Vo vedení firmy: Ján Paranič a Oľga Paraničová. V roku 2025 mala firma tržby 143 tis. € (+5,3 %) a stratu 759 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1974. z 6 448 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
143 tis. €
Za rok
+5 %
Od 2013
+358 %
0100 tis.200 tis.2013—2014+205 %2015+87 %2016−72 %2017−0 %2018+29 %2019−20 %2020+1 %2021−18 %2022+12 %2023+47 %2024+89 %2025+5 %
  • Najlepší rok
    2014, +205 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,5 %
    +0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -0,1 %
    +0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,1 %
    +0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    6,7 %
    +3,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby142 940 €135 763 €71 954 €48 984 €43 607 €53 170 €52 438 €65 361 €50 494 €50 677 €177 875 €95 069 €31 194 €
Výsledok hospodárenia−759 €−996 €−970 €316 €−6 022 €45 €845 €565 €66 €134 €552 €114 €339 €
Aktíva spolu598 940 €576 116 €566 612 €301 327 €287 644 €294 902 €280 736 €273 795 €220 260 €160 548 €160 796 €163 663 €96 159 €
Vlastné imanie559 100 €559 860 €560 855 €294 872 €283 351 €289 373 €275 253 €198 789 €154 724 €154 658 €141 524 €6 487 €6 373 €
Podané30. 3. 202628. 6. 20253. 2. 202420. 2. 202321. 2. 202215. 3. 202112. 2. 202025. 2. 20195. 3. 20182. 3. 201715. 3. 20169. 3. 20159. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1974. z 6 448 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022805125
platiteľ od 1. 6. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bardejovská 220, 089 01 Svidník
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 4. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 21504/P
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Svidník.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové službyod 2009
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2009
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2009
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2009
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
8 zmlúv
spolu 54 tis. € · posledná 27. 3. 2024

Posledné zmluvy

  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bardejov§60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR5 tis. €27. 3. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251974. z 6 448
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

10 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 10.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 9. 2022Nový spoločníkJán Paranič, podiel 50 %
  3. 1. 4. 2021Presun sídlaBardejovská 220 Svidníkpredtým Makovická 774/26 Svidník
  4. 1. 6. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022805125
  5. 17. 4. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44465963

PAMIROL, s. r. o. – tržby 143 tis. € – IČO 44465963