SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44467451

GUGU s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008
IČO
44467451
DIČ
2022702726
Sídlo
Jašíkova 16, 821 03 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Peter Magerčiak

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GUGU s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 28. 10. 2008. Vo vedení firmy: Peter Magerčiak. V roku 2025 mala firma tržby 13 tis. € a zisk 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1145. z 1 456 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
13 tis. €
Za rok
+40 %
05 tis.10 tis.15 tis.2013—2014−85 %2024×449,42025+40 %
  • Najlepší rok
    2024, ×449,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    75,4 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    50,1 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    46,3 %
    −22,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    7,4 %
    −6,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby12 562 €8 987 €—————————20 €130 €
Výsledok hospodárenia9 469 €7 519 €0 €0 €0 €—−20 €−20 €−500 €−480 €−500 €−548 €−323 €
Aktíva spolu20 432 €10 916 €1 929 €1 929 €1 929 €1 929 €1 929 €1 969 €2 449 €2 949 €3 449 €3 949 €3 843 €
Vlastné imanie18 917 €9 448 €1 929 €1 929 €1 929 €1 929 €1 929 €1 949 €1 969 €2 469 €2 949 €3 449 €3 768 €
Podané19. 6. 202629. 6. 202530. 6. 202427. 6. 202318. 6. 202218. 6. 202129. 10. 202026. 6. 201930. 6. 201827. 6. 201720. 6. 20169. 6. 201524. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1145. z 1 456 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022702726
platiteľ od 22. 3. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jašíkova 16, 821 03 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 10. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 55131/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
6920 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • vedenie účtovníctva,od 2008
  • počítačové služby,od 2008
  • reklamné a marketingové služby,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 2008
  • výroba strojov a prístrojov pre domácnosť,od 2012
  • administratívne služby,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6920), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251145. z 1 456
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 19. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 19. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 3. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2022702726
  3. 14. 6. 2012Nový spoločníkIng. Peter Magerčiak, podiel 100 %
  4. 28. 10. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44467451

GUGU s. r. o. – tržby 13 tis. € – IČO 44467451