SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44468369

A&K Retro s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Čachtice · od 2008
IČO
44468369
DIČ
2022742359
Sídlo
Osloboditeľov 808/4, 916 21 Čachtice
firmy v okolí

KonateľKamil Belák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

A&K Retro s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čachtice, v registri od 12. 11. 2008. Vo vedení firmy: Kamil Belák. V roku 2025 mala firma tržby 125 tis. € (+11,5 %) a zisk 26 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1583. z 3 928 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
125 tis. €
Za rok
+11 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015×32,32016+19 %2017+139 %2018+116 %2019+11 %2020+58 %2021−34 %2022+61 %2023−1 %2024−18 %2025+11 %
  • Najlepší rok
    2015, ×32,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    20,8 %
    +0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    159,0 %
    +16,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    235,5 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby124 582 €111 765 €136 003 €136 794 €85 190 €129 391 €81 808 €74 003 €34 248 €14 355 €12 030 €373 €—
Výsledok hospodárenia25 931 €22 915 €23 552 €19 070 €3 086 €17 556 €16 874 €31 324 €1 737 €−7 635 €−1 276 €−16 970 €−43 835 €
Aktíva spolu16 310 €16 085 €15 586 €10 846 €17 072 €54 921 €45 767 €41 231 €20 076 €31 144 €16 329 €6 639 €9 939 €
Vlastné imanie−22 092 €−48 022 €−70 937 €−94 489 €−113 558 €−116 644 €−134 201 €−151 074 €−182 398 €−184 136 €−176 501 €−175 224 €−158 254 €
Podané6. 3. 202611. 3. 202515. 3. 20248. 3. 202323. 3. 202223. 3. 202117. 3. 202026. 3. 201921. 3. 201829. 3. 201730. 6. 201631. 3. 201527. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1583. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022742359
platiteľ od 20. 1. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Osloboditeľov 808/4, 916 21 Čachtice
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 11. 2008
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 20927/R
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Čachtice.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2008
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2008
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
posledná 9. 12. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251583. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 6. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 6. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 6. 2020Presun sídlaOsloboditeľov 808/4 Čachticepredtým Osloboditeľov 808 Čachtice
  3. 12. 2. 2010Nový spoločníkKamil Belák, podiel 100 %
  4. 20. 1. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022742359
  5. 12. 11. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44468369

A&K Retro s. r. o. – tržby 125 tis. € – IČO 44468369