SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44472200

Cukráreň SLÁVKA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Dolný Kubín · od 2008

predtým AKVALS, s. r. o.

IČO
44472200
DIČ
2022706554
Sídlo
Na Sihoti 1252, 026 01 Dolný Kubín
firmy v okolí

KonateľIng. Sláva Čaplovičová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Cukráreň SLÁVKA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dolný Kubín, v registri od 28. 10. 2008. Vo vedení firmy: Sláva Čaplovičová. V roku 2025 mala firma tržby 181 tis. € (+43,2 %) a stratu 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať34. z 63 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
181 tis. €
Za rok
+43 %
Od 2013
+225 %
0100 tis.200 tis.2013—2014−10 %2015+19 %2016+50 %2017−1 %2018+18 %2019+36 %2020+0 %2021−53 %2022+77 %2023+0 %2024+7 %2025+43 %
  • Priemerný rast ročne
    +10,3 %
  • Najlepší rok
    2022, +77 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -5,0 %
    +12,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -10,0 %
    +11,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    259,4 %
    +30,5 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby180 863 €126 327 €118 397 €117 931 €66 625 €141 837 €141 837 €104 617 €88 950 €89 867 €59 775 €50 111 €55 609 €
Výsledok hospodárenia−8 995 €−22 404 €−20 558 €−51 310 €−39 217 €258 €258 €904 €−15 572 €−16 141 €−26 559 €−25 246 €−58 €
Aktíva spolu90 087 €104 411 €78 415 €65 385 €83 847 €67 010 €67 010 €34 241 €43 942 €35 166 €51 597 €47 395 €19 173 €
Vlastné imanie−143 617 €−134 622 €−112 218 €−91 660 €−40 349 €26 748 €26 748 €26 490 €−76 914 €−61 342 €−49 575 €−20 304 €4 942 €
Podané26. 6. 202630. 6. 202528. 6. 202429. 6. 202330. 6. 20221. 4. 202126. 3. 202018. 3. 201921. 3. 201831. 3. 201721. 3. 20162. 6. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
34. z 63 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022706554
platiteľ od 14. 2. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Na Sihoti 1252, 026 01 Dolný Kubín
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 10. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 50343/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
10720 Výroba suchárov a keksov; výroba trvanlivého pečiva a koláčov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
AKVALS, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Dolný Kubín.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenieod 2008
  • baliace činnostiod 2008
  • prenájom hnuteľných vecíod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných ako základných služiebod 2008
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2008
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba suchárov a keksov; výroba trvanlivého pečiva a koláčov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 11 tis. € · posledná 22. 2. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 10720), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202534. z 63
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba suchárov a keksov; výroba trvanlivého pečiva a koláčov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 2. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2022706554
  3. 4. 4. 2013Zmena obchodného menaCukráreň SLÁVKA, s.r.o.predtým AKVALS, s. r. o.
  4. 4. 4. 2013Presun sídlaNa Sihoti 1252 Dolný Kubínpredtým 185 Pucov
  5. 8. 10. 2011Nový spoločníkIng. Sláva Čaplovičová, podiel 100 %
  6. 28. 10. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba suchárov a keksov; výroba trvanlivého pečiva a koláčov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44472200

Cukráreň SLÁVKA, s.r.o. – tržby 181 tis. € – IČO 44472200