SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44499264

MLKR, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008

predtým 23 Development s. r. o.

IČO
44499264
DIČ
2022721272
Sídlo
Mliekarenská 16012/15, 821 09 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľIng. Robert Fränkl+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MLKR, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 3. 12. 2008. Vo vedení firmy: Robert Fränkl a Ľubomír Straka. V roku 2025 mala firma tržby 12 tis. € (−39,1 %) a stratu 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1415. z 1 673 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
12 tis. €
Za rok
−39 %
Od 2014
−80 %
0100 tis.200 tis.2014—2015−26 %2016+248 %2017−33 %2018−89 %2019+128 %2020−4 %2021−58 %2022+84 %2023+6 %2024+0 %2025−39 %
  • Priemerný rast ročne
    −13,4 %
  • Najlepší rok
    2016, +248 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -24,8 %
    −49,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -0,5 %
    −1,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    116,8 %
    +0,8 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby12 061 €19 800 €19 800 €18 649 €10 122 €24 125 €25 133 €11 010 €100 772 €150 942 €43 401 €59 030 €—
Výsledok hospodárenia−2 991 €4 856 €6 462 €−2 277 €−10 442 €−18 068 €−26 503 €−33 375 €9 069 €−16 203 €3 235 €4 192 €−10 651 €
Aktíva spolu584 919 €594 156 €612 391 €611 309 €609 272 €621 646 €636 546 €664 326 €732 981 €728 169 €651 517 €168 299 €161 751 €
Vlastné imanie−98 009 €−95 018 €−99 874 €−106 335 €−104 059 €−93 616 €−75 548 €−49 045 €−15 670 €−24 739 €−8 536 €−11 772 €−14 928 €
Podané30. 3. 202626. 3. 202528. 3. 202428. 3. 202327. 6. 202228. 6. 202113. 6. 202014. 3. 20197. 6. 20182. 6. 20178. 3. 201617. 3. 201514. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1415. z 1 673 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022721272
platiteľ od 4. 12. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mliekarenská 16012/15, 821 09 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 12. 2008
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 122616/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
4100 Výstavba obytných a neobytných budov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
23 Development s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

4 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 4 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2008
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2008
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • reklamné a marketingové službyod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251415. z 1 673
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 2. 2026Nový spoločníkJán Fränkl, podiel 50 %
  3. 15. 4. 2022Zmena obchodného menaMLKR, s.r.o.predtým 23 Development s. r. o.
  4. 15. 4. 2022Presun sídlaMliekarenská 16012/15 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Ružová dolina 27 Bratislava - mestská časť Ružinov
  5. 15. 4. 2022Nový spoločníkIng. Mariana Turáková, podiel 30 %
  6. 15. 4. 2022Nový spoločníkIng. Ľubomír Straka, podiel 20 %
  7. 4. 8. 2017Presun sídlaRužová dolina 27 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Prostejovská 13571/123 Prešov
  8. 28. 12. 2010Presun sídlaProstejovská 13571/123 Prešovpredtým Weberová 12220 Prešov
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44499264

MLKR, s.r.o. – tržby 12 tis. € – IČO 44499264