SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44501811

PIANETTE s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008

predtým LCDmedia s. r. o.

IČO
44501811
DIČ
2022713627
Sídlo
Brodská 4, 841 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľJán Píža

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PIANETTE s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 19. 11. 2008. Vo vedení firmy: Ján Píža. V roku 2025 mala firma tržby 47 tis. € (+1,9 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať7229. z 15 639 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
47 tis. €
Za rok
+2 %
Od 2014
−79 %
0200 tis.400 tis.2014—2015−27 %2016−2 %2017+125 %2018−62 %2019+26 %2020−67 %2021+36 %2022−23 %2023−5 %2024−20 %2025+2 %
  • Priemerný rast ročne
    −13,3 %
  • Najlepší rok
    2017, +125 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    13,4 %
    +11,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    46,6 %
    +39,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    156,4 %
    −55,9 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby47 025 €46 167 €57 355 €60 476 €78 645 €57 633 €175 790 €139 157 €363 414 €161 808 €165 055 €226 761 €—
Výsledok hospodárenia6 293 €942 €1 549 €5 759 €15 698 €−638 €7 700 €1 417 €−23 911 €−7 924 €−22 484 €2 979 €—
Aktíva spolu13 498 €12 381 €16 585 €18 771 €20 438 €19 981 €47 233 €62 208 €145 367 €147 642 €97 765 €169 499 €5 000 €
Vlastné imanie−7 618 €−13 912 €−14 853 €−16 403 €−22 162 €−37 861 €−37 222 €−44 921 €−46 338 €−22 429 €−14 505 €7 979 €5 000 €
Podané30. 3. 202616. 3. 202510. 6. 202430. 5. 202320. 2. 202230. 3. 202113. 2. 202028. 3. 201929. 3. 201830. 3. 201714. 7. 201630. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
7229. z 15 639 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022713627
platiteľ od 1. 4. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Brodská 4, 841 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 11. 2008
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 55468/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
LCDmedia s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové služby,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2008
  • kúpa tovaru na účely predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2008
  • kuriérske služby,od 2019
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,od 2019
  • vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce,od 2019
  • služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok,od 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 20. 6. 2019

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20257229. z 15 639
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 2. 2019Nový spoločníkJán Píža, podiel 100 %
  3. 12. 12. 2014Presun sídlaBrodská 4 Bratislavapredtým Pod Rovnicami 3475/65 Bratislava
  4. 1. 4. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2022713627
  5. 21. 2. 2014Zmena obchodného menaPIANETTE s. r. o.predtým LCDmedia s. r. o.
  6. 30. 5. 2009Presun sídlaPod Rovnicami 3475/65 Bratislavapredtým Exnárova 37 Bratislava
  7. 15. 4. 2009Nový člen vedeniaJán Píža, konateľ
  8. 19. 11. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44501811

PIANETTE s. r. o. – tržby 47 tis. € – IČO 44501811