SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44505809

ZA - MONT, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2008
IČO
44505809
DIČ
2022717136
Sídlo
Na lány 52, 010 03 Žilina
firmy v okolí

KonateľMilan Orieščik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ZA - MONT, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 20. 11. 2008. Vo vedení firmy: Milan Orieščik. V roku 2025 mala firma tržby 116 tis. € (+12,2 %) a zisk 31 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať267. z 551 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
116 tis. €
Za rok
+12 %
Od 2014
−27 %
0100 tis.200 tis.2014—2015+7 %2016+8 %2017−21 %2018−23 %2019−1 %2020−15 %2021−6 %2022+21 %2023+4 %2024−5 %2025+12 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,8 %
  • Najlepší rok
    2022, +21 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    26,6 %
    +3,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    49,8 %
    +6,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    44,3 %
    +5,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    11,1 %
    −0,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby116 260 €103 641 €109 506 €105 777 €87 736 €93 826 €110 013 €111 679 €145 110 €184 715 €170 537 €159 514 €
Výsledok hospodárenia30 956 €24 145 €21 344 €30 186 €24 488 €30 654 €33 105 €38 919 €54 505 €53 912 €52 936 €35 908 €
Aktíva spolu69 945 €62 382 €88 586 €91 807 €92 827 €65 753 €68 415 €96 447 €94 139 €88 209 €104 083 €80 049 €
Vlastné imanie62 171 €55 359 €52 558 €61 401 €86 357 €61 869 €64 320 €70 133 €85 720 €61 215 €84 008 €66 980 €
Podané4. 3. 20267. 3. 202527. 3. 20246. 3. 202327. 2. 202220. 3. 20216. 3. 202026. 3. 201919. 3. 201825. 2. 201727. 2. 20169. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
267. z 551 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022717136
platiteľ od 10. 12. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Na lány 52, 010 03 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 11. 2008
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 50421/L
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
33120 Oprava strojov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové službyod 2008
  • čistiace a upratovacie službyod 2008
  • prenájom hnuteľných vecíod 2008
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2008
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2008
  • opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2008
  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenieod 2008
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 z vrátane prípojného vozidlaod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava strojov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 15. 3. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 33120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025267. z 551
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava strojov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 4. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 4. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 3. 2010Nový spoločníkMilan Orieščik, podiel 100 %
  3. 20. 11. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava strojov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44505809

ZA - MONT, s.r.o. – tržby 116 tis. € – IČO 44505809