SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44507372

L&M Account s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Komárno · od 2008
IČO
44507372
DIČ
2820001745
Sídlo
Malodunajská cesta 2550/7, 945 01 Komárno
firmy v okolí

KonateľIng. Erika Valentová

Kontakty na firmutelefón ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

L&M Account s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, v registri od 20. 12. 2008. Vo vedení firmy: Erika Valentová. V roku 2025 mala firma tržby 35 tis. € (−30,2 %) a zisk 337 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3867. z 6 701 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
35 tis. €
Za rok
−30 %
Od 2013
−14 %
020 tis.40 tis.60 tis.2013—2014+8 %2015+10 %2016−5 %2017+25 %2018−41 %2019+10 %2020+11 %2021+27 %2022−33 %2023+23 %2024+17 %2025−30 %
  • Najlepší rok
    2021, +27 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,0 %
    −19,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,7 %
    −19,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,3 %
    −8,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    51,4 %
    −3,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby35 457 €50 825 €43 513 €35 497 €53 301 €42 026 €37 749 €34 178 €58 255 €46 520 €49 122 €44 473 €41 012 €
Výsledok hospodárenia337 €10 121 €11 004 €2 939 €3 392 €10 210 €1 306 €4 767 €9 039 €545 €−369 €−316 €9 740 €
Aktíva spolu105 221 €113 465 €87 426 €74 779 €77 751 €81 702 €74 581 €26 600 €47 533 €34 001 €33 728 €34 031 €39 012 €
Vlastné imanie51 096 €50 758 €40 637 €29 635 €26 694 €23 304 €13 093 €11 787 €39 303 €30 264 €29 719 €30 088 €30 404 €
Podané30. 6. 202616. 12. 20252. 7. 20248. 6. 202328. 6. 202230. 6. 20212. 11. 20201. 7. 201931. 3. 201830. 3. 201729. 6. 201630. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3867. z 6 701 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2820001745
platiteľ od 1. 8. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
2 telefóny firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Malodunajská cesta 2550/7, 945 01 Komárno
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 12. 2008
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 23728/N
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Komárno.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2008
  • poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2008
  • administratívne službyod 2008
  • reklamné a marketingové službyod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu voľnej živnostiod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnostiod 2008
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnostiod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253867. z 6 701
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 5. 2018Presun sídlaMalodunajská cesta 2550/7 Komárnopredtým 324 Iža
  3. 10. 5. 2018Nový spoločníkIng. Erika Valentová, podiel 100 %
  4. 1. 8. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2820001745
  5. 30. 6. 2016Presun sídla324 Ižapredtým 576 Iža
  6. 20. 12. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44507372

L&M Account s.r.o. – tržby 35 tis. € – IČO 44507372