SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44511442

NANSY DEVELOP s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2008

predtým B.S. INVEST s.r.o.

IČO
44511442
DIČ
2022720183
Sídlo
Pieninská 25, 974 11 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľRóbert Zátroch+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

NANSY DEVELOP s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 27. 11. 2008. Vo vedení firmy: Róbert Zátroch a Michal Kožák. V roku 2025 mala firma tržby 36 tis. € (−12,8 %) a stratu 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2353. z 3 412 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
36 tis. €
Za rok
−13 %
Od 2013
−36 %
020 tis.40 tis.60 tis.2013—2014+5 %2015−79 %2016−59 %2017−2 %2018+268 %2019−42 %2020+19 %2021+12 %2022+103 %2023+14 %2024+28 %2025−13 %
  • Priemerný rast ročne
    −3,7 %
  • Najlepší rok
    2018, +268 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -47,0 %
    −30,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -30,9 %
    −21,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    145,1 %
    +34,5 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby35 799 €41 045 €32 012 €28 188 €13 871 €12 402 €10 453 €17 990 €4 892 €4 978 €12 139 €58 604 €56 042 €
Výsledok hospodárenia−16 808 €−6 707 €−40 €−799 €−8 625 €−6 919 €−17 692 €−454 €−12 377 €1 081 €−19 551 €−11 100 €10 363 €
Aktíva spolu54 389 €72 606 €3 415 €2 634 €100 €341 €15 549 €15 664 €51 397 €52 220 €50 531 €56 740 €41 129 €
Vlastné imanie−24 552 €−7 744 €−1 117 €−1 077 €−85 278 €−76 653 €−69 734 €−52 042 €−51 588 €−39 211 €−40 292 €9 259 €−9 641 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202429. 6. 202330. 6. 202230. 6. 20212. 11. 20201. 7. 201929. 6. 201829. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201529. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2353. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022720183
platiteľ od 11. 6. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pieninská 25, 974 11 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 11. 2008
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 15700/S
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
B.S. INVEST s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • reklamná a propagačná činnosťod 2008
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2008
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2008
  • prenájom hnuteľných vecíod 2008
  • prenájom nehnuteľností vrátane doplnkovej služby - prenájom hnuteľných vecíod 2008
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2008
  • činnosť ekonomických, organizačných a účtovných poradcovod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252353. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 3. 2016Nový spoločníkIng. Michal Kožák, podiel 100 %
  3. 11. 6. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022720183
  4. 21. 5. 2009Zmena obchodného menaNANSY DEVELOP s.r.o.predtým B.S. INVEST s.r.o.
  5. 27. 11. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44511442

NANSY DEVELOP s.r.o. – tržby 36 tis. € – IČO 44511442