SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44514557

CITY LIGHT SLOVAKIA s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Humenné · od 2009
IČO
44514557
DIČ
2820002284
Sídlo
Suchý Jarok 18, 066 01 Humenné
firmy v okolí

KonateľIng. Marek Plančár

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CITY LIGHT SLOVAKIA s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Humenné, v registri od 1. 1. 2009. Vo vedení firmy: Marek Plančár. V roku 2025 mala firma tržby 2,1 mil. € (−7,4 %) a zisk 259 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať82. z 352 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,1 mil. €
Za rok
−7 %
Od 2014
+95 %
02 mil.4 mil.6 mil.2014—2015−6 %2016+17 %2017+27 %2018+47 %2019−11 %2020−28 %2021+11 %2022+96 %2023+68 %2024−56 %2025−7 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,2 %
  • Najlepší rok
    2022, +96 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    12,2 %
    +11,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    24,0 %
    +23,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,0 %
    +9,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    58,3 %
    +6,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby2 126 730 €2 297 493 €5 210 362 €3 107 153 €1 583 524 €1 430 028 €1 996 437 €2 246 035 €1 529 529 €1 199 931 €1 024 358 €1 093 293 €
Výsledok hospodárenia259 289 €9 714 €966 982 €477 990 €175 040 €227 046 €179 291 €195 042 €26 911 €31 438 €35 989 €28 911 €
Aktíva spolu2 592 237 €2 255 368 €2 942 210 €1 993 944 €1 883 134 €1 726 169 €1 551 628 €1 335 326 €913 916 €704 859 €541 118 €674 752 €
Vlastné imanie1 081 341 €1 095 553 €1 406 839 €639 857 €648 711 €700 717 €473 671 €294 380 €99 338 €72 427 €40 989 €34 161 €
Podané29. 3. 202630. 3. 202529. 3. 202427. 3. 202312. 10. 202230. 3. 202130. 3. 202030. 3. 20191. 4. 201830. 3. 201730. 3. 201630. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
82. z 352 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2820002284
platiteľ od 1. 12. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Suchý Jarok 18, 066 01 Humenné
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 21084/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46690 Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Humenné.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2009
  • diskotekárska činnosťod 2009
  • ozvučovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatíod 2009
  • reklamné a marketingové službyod 2009
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2009
  • výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 2009
  • prenájom hnuteľných vecíod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
181 zmlúv
spolu 10,2 mil. € · posledná 29. 9. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46690), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202582. z 352
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 6. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Marek Plančár
  3. 13. 6. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Marek Plančár
  4. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Marek Plančár
  5. 1. 12. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2820002284
  6. 1. 1. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44514557

CITY LIGHT SLOVAKIA s.r.o. – tržby 2,1 mil. € – IČO 44514557